Alumnus kroz dramu penala do četvrtfinala kupa Hrvatske!

U dvoboju osmine finala kupa Hrvatske, Alumnus Sesvete je na gostovanju u Slavonskom Brodu slavio nakon boljeg izvođenja penala, izborivši tako plasman u četvrtfinale. Momčad Jakova Ungarova je većim dijelom susreta imala rezultatsku prednost. U prvih 10 minuta gledatelji su vidjeli čak 5 zgoditaka, da bi do kraja susreta vidjeli tek jedan, onaj Jurića u 29.minuti za izjednačujućih 3:3! U ruletu penala presudnim se pokazao promašaj Đereka, dok su kod gostiju svi bili precizni za plasman “studenata” u četvrtfinale kupa.

BROD 035 – ALUMNUS SESVETE  3:3 (2:3), nakon penala
STRIJELCI: 0:1 Andrijašević (3′), 1:1 Đerek (4′), 1:2 Andrijašević (5′), 2:2 ag-Tolić (8′), 2:3 Penava (10′), 3:3 Jurić (29′)
Davidović – 6:8

Preostali dvoboji osmine finala kupa na rasporedu su danas i sutra. U nastavku Vam donosimo raspored, a o ishodima susreta čitajte na našim stranicama.