Aurelia trijumfom u Brodu do naslova pobjednika kupa regije “Istok”!

U finalnom dvoboju kupa regije “Istok” vinkovačka Aurelia slavila je u gostima kod Broda i osvojila naslov pobjednika regionalnog kupa! “Žuto-crni” su osvajanjem regionalnog kupa izborili plasman među 16 momčadi koje ulaze u završnu borbu za naslov pobjednika kupa Hrvatske.

Mjeritelj vremena: Igor Vidović

BROD: Tomislav Grgić, Marko Stepić, Bruno Velikanović, Berislav Brnjić, Alen Jelčić, Tomislav Sedlo, Karlo Baričević, Hrvoje Pleše, Toni Sedlo, Tomislav Tipurić, Marin Buzov, Fabijan Lazarić, trener: Alen Jelčić

AURELIA FUTSAL: Fran Pedić, Stjepan Dekanić, Antun Severović, Bruno Lončar, Emran Nerovčić, Ivan Bukna, Romeo Sušac, Ante Bertić, Marko Blekić, Dominik Čičić, Mario Božić, Petar Pedić, Marko Pest-Mudvajl, Božidar Matej Martinović, trener: Kristian Šoštar

STRIJELCI: 0:1 Čičić (5′), 1:1 Buzov (13′), 2:1 Baričević (15′), 2:2 Sušac (26′), 2:3 Sušac (33′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 7 (4+3); Aurelia Futsal  10 (5+5)

ŽUTI KARTONI: Brnjić (17′), Baričević (17′), Jelčić (19′) – BROD

CRVENI KARTON: Jelčić (24′) – drugi žuti (BROD)

IGRAČ UTAKMICE: Romeo Sušac (AURELIA FUTSAL)

Gosti su poveli već u 5.minuti kada Blekić lijepo prolazi po lijevoj strani, njegov udarac vratar Grgić uspijeva tek odbiti, a odbijenu loptu pred golom u mrežu gura Čičić za 0:1! U 7.minuti gosti su propustili veliku priliku za povećanje prednosti kada Bukna neometan sa 7 metara volejem puca preko gola. Kazna je uslijedila u vidu preokreta domaćih. Najprije je u 12.minuti Buzov nakon slobodnog udarca sa 7 metara iz trećeg pokušaja uspio savladati Pedića, provukavši loptu između njega i Dekanića za 1:1! Dvije minute kasnije Brođani dolaze do prednosti. Dekanić je izgubio loptu duboko u svojoj polovici, a Baričević to kažnjava i zabija za 2:1! Brod je tako otišao na odmor s minimalnom prednošću.
U nastavku prvo veliko uzbuđenje bilježimo u 24.minuti kada zbog oštrog starta drugi žuti karton dobiva Jelčić. S igračem manje domaći su se jako dobro branili, i kad se već činilo da će se uspjeti obraniti na scenu stupa Sušac i odmjerenim udarcem sa 10 metara s desne strane savladava Grgića za 2:2! U 33.minuti Pedić je osvojio loptu na centru, sjajno prošao kroz obranu domaćina, no pored već savladanog Grgića loptu na putu prema golu zaustavlja Sedlo. No nekoliko trenutaka kasnije Brođani se ipak ne uspijevaju obraniti. Sušac je zabio gotovo identičan zgoditak onome za 2:2 i doveo Vinkovčane do prednosti, 2:3! Nekoliko trenutaka kasnije mogao je Blekić dovesti goste na prag trijumfa, no u situaciji 1 na 1 ne uspijeva savladati Grgića. U završnici susreta pokušali su Brođani igrom s vratarem Grgićem u napadu doći do izjednačenja, a upravo je Grgić u poslijednjoj minuti kreirao sjajnu priliku za Sedla, koji sa 2 metra prebacuje prazan gol. Vinkovčani su do kraja sačuvali minimalnu prednost i zasluženo proslavili naslov pobjednika kupa regije “Istok”. Čestitamo!

Vrgorac trijumfalno prohujao kroz Vinkovce!

U dvoboju osmine finala kupa Hrvatske, Vrgorac je uvjerljivo slavio na gostovanju kod Aurelie, osiguravši …

Olmissum trijumfom u Gospinom polju do četvrtfinala kupa!

Omiški Olmissum slavio je u Gospinom polju protiv Squarea u dvoboju osmine-finala kupa Hrvatske! Omišani …