Futsal Dinamo rutinski izborio četvrtfinale kupa!

Futsal Dinamo je rutinski izborio četvrtfinale kupa nadigravši Brod 035 u Slavonskom Brodu rezultatom 1:7. Gosti su pitanje pobjednika riješili već nakon prve četvrtine susreta kada su došli na velika četiri gola prednosti, a junak susreta bio je četverostruki strijelac Jakov Mudronja.

Delegat: Damir Vargović

BROD O35: Luka Terzić, Mario Petrović, Mario Ćubel, Domagoj Đurković, Matej Gačić, Josip Padrić, Ilija Tukara, Nikola Cindrić, Josip Sušić, Mateo Marčetić, Filip Sušič, trener: Ivica Ćorluka

FUTSAL DINAMO: Ivan Pavlić, Antonio Konsuo, Mateo Mužar, Kristijan Grbeša, Mihovil Prgomet, Toni Vučković, Jakov Mudronja, Nikola Badrov, Kiko Dragaš Selaković, Luka Bjelić, Filip Novak, Filip Domiter, trener: Matija Đulvat

STRIJELCI: 0:1 Mudronja (2′), 0:2 Mudronja (2′), 0:3 Grbeša (4′), 0:4 Mudronja (9′), 0:5 Badrov (22′), 0:6 Mudronja (26′), 1:6 Ćubel (34′), 1:7 Mužar (35′),

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 035 9 (4+5); Futsal Dinamo 9 (4+5)

Đurković (13′)  – BROD 035
Mudronja (28′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Jakov Mudronja (FUTSAL DINAMO)

Gosti su poveli u 2. minuti nakon što domaći gube loptu koja dolazi do usamljenog Mudronje koji s vrha kaznenog prostora pogađa ta 0:1. U istoj minuti rezultat je 0:2, a strijelac je ponovno Mudronja koje se lijepim driblingom riješio dvojice svojih čuvara te sjajnim udarcem pogodio za 0:2. Nakon toga Brođani se bude, a najozbiljnije je zaprijetio Đurković koji je izašao sam pred Pavlića, ali golman Futsal Dinama brani njegov udarac. U 4. minuti rezultat je 0:3, a strijelac je Grbeša koji je s nekih petnaestak metara prizemnim udarcem svladao vratar Broda 035. Mudronja je i treći put pogodio na današnjem susretu u 9. minuti kada ga je proigrao Mužar, a on se lijepo oslobodio svog čuvara i pogodio za 0:4. Nakon toga utakmica se primirila, a prvu pravu priliku nakon toga bilježimo u 18. minuti kada Mudronja ostaje sam pred vratima Broda 035, ali ovog puta njegov udarac brani Terzić. Za kraj prvog dijela još je jednom Đurković lijepo prošao po lijevoj strani, ali njegov udarac je neprecizan te s viskom prednošću Futsal Dinama otišlo na predah.

Drugi dio gosti otvaraju kao u prvi dio i preko Badrova u 22. minuti dolaze na 0:5, asistenciju pišemo Grbeši. U istoj minuti na drugoj strani Sušić ne zahvaća dobro loptu iz dobre pozicije te ona odlazi pokraj gola. U 26. minuti rezultat je 0:6, a strijelac je ponovno bio Mudronja nakon sjajne momčadske akcije Futsal Dinama. Tri minute nakon raspoloženi Đurković je prošao po lijevoj strani, a na njegov ubačaj na drugoj vratnici malo kasni Tukara. Minutu nakon Mužar je proigrao Mudronju koji ovog puta puca pokraj gola. Dinamovci su ponovno lijepo kombinirali i u 33. minuti kada Selaković pogađa vratnicu. Minutu nakon domaći dolaze do počasnog pogotka, a sve zasluge idu Ćubelu koje je prošao po lijevoj strani i pogodio prvi kut. Već u idućoj minuti nakon ubačaja sa strane Mužar se najbolje snalazi ispred vrata Brođana te pogađa za 1:7. Do kraja utakmice izdvajamo još pokušaj Marčetića kojeg zajedničkim snagama zaustavljaju Domiter i vratnica.

O nama Marijan Čolak

Marijan Čolak je rođen 1995. godine u Splitu, a živi u Solinu. Dio CROfutsal tima je od ljeta 2020. godine, a po struci je stručni specijalist računovodstva i financija.

Dean Moravac: “Isplatio nam se trud i rad tijekom cijele sezone.”

U prvoj utakmici finala doigravanja za prvaka Hrvatske u petak je Novo Vrijeme slavilo u …

Šibenik 1983 trijumfom u Velikoj Gorici ostao u utrci za 1.HMNL

U susretu 5. kola “Lige za popunu 1.HMNL” Šibenik 1983 je uvjerljivo slavio na gostovanju …