Jezera, Futsal Pula i Brod slavili u dvobojima regionalnog kupa

Jučer su odigrani prvi susreti malonogometnog kupa Hrvatske po regijama. U svakoj regiji odigran je po jedan susret, te nije manjkalo uzbuđenja, a plasman u dlijedeću rundu natjecanja izborili su Jezera, Futsal Pula i Brod. Od natjecanja su se pak oprostili Murter, Veruda i Nova Gradiška.

—– REGIJA JUG —–

Murter i Jezera u prošloj su sezoni vodili borbu za naslov prvaka 2.HMNL-jug, a sinoć su se susreli u 1.kolu kupa regije “Jug”. Jezera su u prošloj sezoni bila uspješnija, a pobjedom su otvorili i novu natjecateljsku sezonu. Gosti su imali rezultatsku prednost tijekom čitava susreta, te su na koncu zasluženo ostvarili pobjedu. Preostali dvoboji 1.kola kupa regije “Jug” na rasporedu su danas i sutra, a u nastavku Vam donosimo raspored.

MURTER – JEZERA  3:6 (3:4)
STRIJELCI: 0:1 S.Klarin (3′), 0:2 Kolega (4′), 1:2 Popov (5′), 2:2 Kovačev (9′), 2:3 S.Klarin (12′), 3:3 Popov (15′), 3:4 Kresović (19′), 3:5 Orlović (32′), 3:6 Kolega (36′)

—– REGIJA ZAPAD —–

Uzbudljivo je bilo u Puli, gdje je momčad Marinka Mavrovića preokretom u završnih 10 minuta slavila protiv Verude, koja se pokazala kao vrlo dobra momčad. Domaćin je imao 2 gola prednosti u nastavku, no gosti su na koncu ipak došli do pobjede vrijedne plasmana u četvrtfinale kupa regije “Istok”.

VERUDA – FUTSAL PULA  3:5 (2:1)
STRIJELCI: 1:0 Vošten (1′), 2:0 Da.Moravac (8′), 2:1 Vošten (15′), 3:1 Bilušković (26′), 3:2 Vukmir (29′), 3:3 Cetina (33′), 3:4 Barišić (34′), 3:5 Grbić (40′)

—– REGIJA ISTOK —–

U Slavonskom Brodu je bilo najuzbudljivije. Gosti iz Nove Gradiške su imali rezultatsku prednost tijekom čitava susreta, a kada su 3 minute prije kraja poveli 2:4 malotko je mogao očekivati da će domaćin izbjeći poraz. No golom Mijića u poslijednjoj minuti Brođani su izborili penale, gdje su bili sigurni i na koncu osigurali plasman u četvrtfinale, gdje će na svom parketu ugostiti Malu Mljekaru. Spomenimo i kako se u drugom susretu pretkola kupa regije “Istok” danas u Požegi sastaju Autodijelovi Tokić i Futsal Olimpijac.

BROD – NOVA GRADIŠKA  4:4 (0:1), nakon penala 9:7
STRIJELCI: 0:1 ag-Brnjić (16′), 1:1 Brnjić (27′), 1:2 Kotarski (27′), 2:2 Stepić (31′), 2:3 Eller (36′), 2:4 Krpan (37′), 3:4 Lovreković (37′), 4:4 Mijić (40′)

Mala Mljekara

1.HMNL | Odgođen dvoboj Uspinjače Gimke i Alumnusa!

Današnji dvoboj 1.HMNL između Uspinjače Gimke i Alumnusa Sesvete je odgođen! Iz redova Alumnusa su …

UEFA Futsal Liga prvaka | Olmissum doznao potencijalne suparnike

Ždrijeb Preliminarne runde UEFA Futsal Lige prvaka za ovu natjecateljsku sezonu obavit će se u …