KUP | Brod 035 i Našice u finalu kupa regije “Istok”

MNK Brod 035 i MNK Našice igrat će večeras u finalu kupa regije “Istok”! Brod 035 je u polufinalu slavio na gostovanju kod Moby Dicka, dok su Našice nakon penala slavile protiv gostiju iz Nove Gradiške.

POLUFINALE:
MNK Našice – MNK NG  4:4 (2:3), nakon penala 7:5
MNK Moby Dick – MNK Brod 035  1:4 (1:1)

Uzbudljivo je bilo u ponedjeljak u Našicama, gdje je pobjednik odlučen tek nakon ruleta penala. Domaćin odlično ulazi u utakmicu, te dolaze do prednosti 2:0. No do odmora gosti velikim preokretom dolaze do 2:3! U nastavku se igra gol za gol. Nakon izjednačujućeg zgoditka domaćina, gosti dolaze do nove prednosti, da bi domaćin 2 minute prije kraja zabio za 4:4. U ruletu penala domaćin je bio bez greške, a njihov vratar Banović obranio je već prvi udarac gostiju, što je bilo dovoljno za plasman u finale.
Brod 035 je slavio na gostovanju kod Moby Dicka rezultatom 1:4, opravdavši tako ulogu favorita. No nisu gosti lako došli do pobjede. Nakon prvih 20 minuta rezultat je bio izjednačen (1:1), a momčad Ivice Ćorluke do pobjede je došla u završnih 8 minuta, kada s 3 postignuta zgoditka dolazi do naizgled glatke pobjede, 1:4!

Finale je na rasporedu večeras u 21:00 sati u Našicama. Očekujemo uzbudljiv susret, jer premda je Brod 035 prvoligaška momčad, Našice igraju kod kuće, gdje uz podršku publike mogu do pobjede.

Anderlecht potopio United Galati i došao korak bliže Final Fouru!

U dvoboju posljednjeg kola Elitne runde UEFA Futsal lige prvaka u Puli, Anderlecht je ostvario …

Bjelovar pobjedom nad Petrinjčicom do povijesnog uspjeha!

Nakon što su jučer plasman na završni turnir kupa Hrvatske osigurali Futsal Dinamo, Šibenik 1983 …