KUP | Futsal Dinamo i Rugvica u finalu kupa regije “Sjever”!

Futsal Dinamo i Rugvica igrat će u finalu malonogometnog kupa Hrvatske, regija “Sjever”! U polufinalnom susretu Futsal Dinamo je još prošli utorak slavio u Novom Marofu rezultatom 1:4, dok je Rugvica u subotu nadigrala Rab s uvjerljivih 9:4!
Futsal Dinamo i Rugvica stari su znanci iz prošle sezone kada su vodili borbu za naslov prvaka 2.HMNL-sjever. Futsal Dinamo je slavio u oba prvenstvena ogleda (7:2, 4:0), a zanimljivo je da je Rugvica imala priliku na domaćem terenu pobjedom osvojiti naslov prvaka, no Futsal Dinamo je slavio i u kasnijoj drugoligaškoj “Ligi za prvaka” suvereno osvojio 1.mjesto i prvoligaški status. Uz to, Futsal Dinamo je prošlosezonski pobjednik malonogometnog kupa regije “Sjever”, gdje je u finalnom susretu u sjajnom ambijentu slavio protiv Alumnusa. Futsal Dinamo je u polufinalu kupa slavio upravo protiv Rugvice (8:2), a s obzirom na znatno osnaženu momčad koju Futsal Dinamo ima u odnosu na prošlu sezonu, sve osim njihove nove pobjede u srazu s Rugvicom bilo bi veliko iznenađenje.
Utakmica finala kupa regije “Sjever” između Futsal Dinama i Rugvice odigrat će se u petak 18.12 s početkom u 20:45 sati u karlovačkoj sportskoj dvorani “Mladost”. Utakmica ima humanitarni karakter, jer će se 5 kuna od svake prodane ulaznice donirati OŠ Vladimir Nazor iz Škabrnje za nabavu informatičke opreme. Hvale je ovo vrijedan potez vodstva “modrih” koji zaslužuje da se nagradi velikim odazivom Karlovčana i svih koji su u mogućnosti prisustvovati ovom malonogometnom spektaklu.

1.HMNL | Generalni sponzor i mladi bek produžili ugovor s Puležanima!

U redovima državnog viceprvaka se naveliko radi na igračkoj križaljki za sljedeću sezonu, a već …