KUP | Futsal Olimpijac u golijadi slavio na penale u Požegi!

Uzbudljiv susret 1.kola kupa regije “Istok” odigran je jučer u Požegi, gdje je Futsal Olimpijac slavio protiv Autodijelova Tokić, izborivši tako plasman u četvrtfinale. Nakon regularnih 40 minuta rezultat je bio 7:7, a u ruletu penala gosti su bili prisebniji i na koncu slavili s ukupnih 10:12! Početkom nastavka domaći su imali velikih 5:1, a 4 minute prije kraja imali su i 7:4, no gosti predvođeni super-raspoloženim Ivanom Župarićem dolaze do izjednačenja, te na koncu na penale i do trijumfa. Ivan Župarić postigao je nevjerovatnih 6 od ukupno 7 zgoditaka gostiju, a siguran je bio i u poslijednjoj seriji penala zabivši za pobjedu gostiju.

AUTODIJELOVI TOKIĆ – FUTSAL OLIMPIJAC  7:7 (4:1), nakon penala 10:12
STRIJELCI: 1:0 M.Brnčić (4′), 2:0 M.Brnčić (5′), 3:0 Soldo (13′), 3:1 V.Župarić (14′), 4:1 Soldo (20′), 5:1 D.Brnčić (23′), 5:2 I.Župarić (24′), 5:3 I.Župarić (24′), 5:4 I.Župarić (26′), 6:4 Soldo (33′), 7:4 Tomić (35′), 7:5 I.Župarić (36′), 7:6 I.Župarić (40′), 7:7 I.Župarić (40′)

I.Župarić – 10:12

Alumnus kroz dramu penala do četvrtfinala kupa Hrvatske!

U dvoboju osmine finala kupa Hrvatske, Alumnus Sesvete je na gostovanju u Slavonskom Brodu slavio …

Novo Vrijeme Apfel pobjedom u Našicama do četvrtfinala kupa!

Novo Vrijeme Apfel prvi je polufinalist kupa Hrvatske! Momčad Tea Strunje je u prvom dvoboju …