KUP | Kijevo i Universitas u finalu kupa regije “Jug”!

Kijevo i Universitas igrat će u finalu kupa regije “Jug”! Epilog je to večeras odigranih polufinalnih dvoboja u kojima je Kijevo na svom parketu tijesno slavilo protiv Šibenika 1983, dok je Universitas u uzbudljivom susretu na splitskim Gripama slavio protiv Torcide.

Može biti slika sljedećeg: 8 ljudi, ljudi stoje i u zatvorenom

KIJEVO – ŠIBENIK 1983  5:4 (2:3)
STRIJELCI: 0:1 Pehar (7′), 0:2 Škugor (8′), 0:3 Pehar (13′), 1:3 Džalto (18′), 2:3 Franjkić (19′), 3:3 Franjkić (23′), 4:3 Dodik (31′), 5:3 Knežević (39′), 5:4 Šućur (40′)

Izuzetno uzbudljiv dvoboj odigrali su Kijevo i Šibenik 1983 u kninskoj dvorani. Šibenčani su predvođeni Peharom poveli 0:3, te se tada doimalo da će “Funcuti” rutinski do pobjede. No ipak, domaćin se do odmora vraća u igru s dva gola u dvije minute, a u nastavku velikim preokretom dolaze do prednosti. Golom Kneževića u 39. minuti Kijevo je došlo na prag pobjede, a u posljednjoj minuti Šućur je iz akumulacije tek ublažio poraz.

Može biti slika sljedećeg: 4 ljudi, ljudi stoje i u zatvorenom

TORCIDA – UNIVERSITAS  1:2 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Šuljić (2′), 1:1 Trivković (16′), 1:2 Kljunak (35′)

Uzbudljivo je bilo i na splitskim Gripama gdje su u gradskom derbiju igrali Torcida i Universitas. “Studenti” su poveli već u prvoj minuti, a bivši igrač AFCU-a Trivković u 16. minuti zabija za 1:1. U 19. minuti kod gostiju je zbog prigovora isključen Gotovac, a u čvrstoj i ujednačenoj utakmici rezultat se nije mijenjao sve do 35. minute kada Kljunak iz akumulacije zabija za trijumf Universitasa.

2.HMNL-zapad | Raspored i najava 9. kola

U sklopu 9. kola 2.HMNL-zapad danas nas očekuju četiri utakmice. Vrijedi svakako izdvojiti utakmicu Jesenje …

2.HMNL-istok | Aurelia do punog plijena u Slavonskom Brodu

Jučer je odigran zaostali susret 8. kola 2.HMNL-istok u kojem je vinkovačka Aurelia osvojila velika …