KUP | Nova Gradiška osvojila regiju “Istok”!

Večeras je odigrano finale kupa regije “Istok” u kojem su se sastale momčadi Osijeka i Nove Gradiške. Svoje mjesto među najboljih 16 u Hrvatskoj je pobjedom rezultatom  osigurala Nova Gradiška koje će u osmini finala odmjeriti snage sa Splitom ili Vrgorcom, ovisno o pobjedniku finala kupa regije “Zapad” u kojem se sastaju Futsal Pula i Rijeka. Ukoliko Puležani osvoje “Zapad” protivnik Nove Gradiške će biti Split dok će u slučaju pobjede Rijeke protivnik biti Vrgorac.

—– REGIJA “ISTOK” —–

U finalnom dvoboju kupa regije “Istok” momčadi Osijeka i Nove Gradiške su sve do posljednjih 7-8 minuta igrali praktički “gol za gol”, a onda gosti nižu tri gola za velikih +3. Poraz je do kraja susreta s dva pogotka ublažio Lima te u pretposljednjoj minuti susreta postavio konačnih 7:8 te se tako Nova Gradiška plasirala u osminu finala hrvatskog kupa. Najraspoloženiji u redovima domaćina su bili već spomenuti Lima s tri pogotka i Horvat s dva pogotka dok su u redovima gostiju najraspoloženiji bili Batalo i Petrović s po dva pogotka.

OSIJEK – AUTODIJELOVI TOKIĆ  7:8 (3:2)

STRIJELCI: 0:1 Petrović (8′), 1:1 Horvat (10′), 1:2 Mihić (14′), 2:2 Lima (16′), 3:2 Šimašek (19′), 3:3 Batalo (21′), 3:4 Petrović (25′), 4:4 Horvat (30′), 4:5 Marjanović (30′), 5:5 Šalaj (32′), 5:6 Jakić (32′), 5:7 Eller (33′), 5:8 Batalo (34′), 6:8 Lima (34′), 7:8 Lima (39′)

Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 31-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

2.HMNL-zapad | Raspored i najava 9. kola

U sklopu 9. kola 2.HMNL-zapad danas nas očekuju četiri utakmice. Vrijedi svakako izdvojiti utakmicu Jesenje …

2.HMNL-istok | Aurelia do punog plijena u Slavonskom Brodu

Jučer je odigran zaostali susret 8. kola 2.HMNL-istok u kojem je vinkovačka Aurelia osvojila velika …