KUP | Regija “Jug” | Hajduk i U.N.Hajduka S.D.R. u finalu!

Hajduk i U.N.Hajduka S.D.R. igrat će u finalu kupa regije “Jug”! Hajduk je u polufinalu bio bolji od Geniusa (2:3), dok je U.N.Hajduka S.D.R. slavila protiv Cavtata rezultatom 4:3!

POLUFINALE:
Genius – Hajduk  2:3 (2:0)
U.N.Hajduka S.D.R. – Cavtat  4:3 (3:0)

U prvom polufinalu odigranom u utorak Hajduk je slavio protiv Geniusa rezultatom 2:3 nadoknadivši zaostatak 2:0 iz 1.poluvremena! Na krilim raspoloženog Božinovića Genius je poveo, a pred odlazak na odmor i povećao svoje vodstvo. Hajduk je u nastavku igrom s golmanom-igračem došao do preokreta, a sva tri zgoditka postigao je kapetan Ivor Šuljić. Nakon pobjedničkog zgoditka u 33.minuti, Genius je pokušao igrom s golmanom-igračem doći barem do izjednačenja, ali bez uspjeha. Hajduk je stečenu prednost sačuvao i izborio finale.
U drugom polufinalu odigranom danas na splitskim Gripama, U.N.Hajduka S.D.R. je slavila protiv Cavtata rezultatom 4:3. Splitski županijski ligaš tako je ostvario veliki rezultat, nakon što je lani senzacionalno osvojio županijski kup. “Crni” su već na poluvremenu imali lijepu prednost (3:0), da bi nakon zgoditka gostiju domaćin novim zgoditkom došao do 4:1! Nakon toga gosti prelaze na igru s golmanom-igračem, te u takvoj igri uspijevaju poraz svesti na minimalnu razliku. Zgoditak za konačnih 4:3 Cavtat postiže u poslijednjim sekundama dvoboja, te pitanje konačnog pobjednika nije dolazilo u pitanje.
Utakmica finala u kojoj se sastaju Hajduk i U.N.Hajduka S.D.R. na rasporedu je slijedeći tjedan, a pobjednik će osigurati nastup u osmini-finala kupa Hrvatske!

KUP | Raspored polufinalnih susreta po regijama

Poznati su termini polufinalnih susreta kupa po regijama. Podsjetimo, nakon što se odigraju kup-natjecanja po …