KUP | Rijeka u golijadi preko Jesenja do polufinala regionalnog kupa!

U dvoboju četvrtfinala kupa regije “Zapad” Rijeka je slavila protiv Jesenja i izborila plasman u polufinale. U izuzetno efikasnom susretu Rijeka je slavila rezultatom 9:5, no konačan omjer ne otkriva koliko smo uzbudljiv susret gledali. U lovu na rezultski zaostatak gosti su u završnici susreta zaigrali s golmanom-igračem, što su domaći kaznili i s nekoliko lakih golova došli do na koncu visoke pobjede.

SISCIA – FUTSAL PULA 19:00

Danas su na rasporedu preostala tri susreta četvrtfinala. Zagreb 92 dočekuje Otočac, Bjelovar dočekuje Škurinje, dok Futsal Pula gostuje kod Siscie.
Više detalja o jučer odigranom dvoboju Rijeke i Jesenja donosimo u nastavku.

Može biti slika sljedećeg: 11 ljudi i ljudi stoje

RIJEKA – JESENJE  9:5 (3:3)
STRIJELCI: 0:1 Hanžić (5′), 1:1 Čačić (12′), 1:2 Jedvaj (15′), 2:2 Babić (16′), 2:3 Hanžić (19′), 3:3 Cianci (19′), 4:3 Štanfel (26′), 4:4 Hanžić (29′), 5:4 Radusin (32′), 6:4 ag-Pasariček (33′), 6:5 Hanžić (37′), 7:5 Cianci (39′), 8:5 Pejnović (40′), 9:5 Cianci (40′)

Nakon uvodnih minuta “ispitivanja snaga” gosti su poveli u 5. minuti kada Jedvaj lijepo prolazi po desnoj strani i proigrava pred golom Hanžića kojem nije bilo teško zabiti za vodstvo 0:1. U 12. minuti Rijeka dolazi do izjednačenja. Jasprica je lijepo stvorio višak pred golom gostiju, dodao lijevo za Ciancija koji na vrhu kaznenog prostora proigrava Čačića, a njegov udarac je neuhvatljiv za vratara Jelovečkog, 1:1! U 15. minuti gosti dolaze do nove prednosti. Ovoga puta Hanžić je u ulozi asistenta, a Jedvaj lijepo iz prve zabija leđima okrenut golu za 1:2! No već u sljedećoj minuti Rijeka dolazi do izjednačenja. Babić je osvojio loptu na centru i lijepo prošao kroz obranu gostiju i zabio za 2:2! U 19. minuti gosti dolaze do nove prednosti. Vratar Jelovečki je bacio dugu loptu za Hanžića koji izlazi sam pred vratara Vidovića i lijepo ga prebacuje za 2:3! No i ovoga puta prednost Jesenja nije dugo trajala. Iskusni Radusin je na sebe navukao dvojicu protivničkih igrača, dodao desno za Pastuhovića koji na drugoj vratnici proigrava utrčalog Ciancija, kojem nije bilo teško zabiti iz blizine za 3:3. Rezultat je to s kojim se otišlo na odmor. U 26. minuti Rijeka prvi put dolazi do prednosti. Šepić je lijepo s lijeve strane proigrao Štafnela koji je utrčao iza leđa gostujuće obrane, izašao sam pred Jelovečkog i zabio za 4:3. U 29. minuti novo izjednačenje. Hanžić je izašao sam pred Vidovića i lijepo ga vara za 4:4. U 32. minuti Rijeka se vraća u prednost. Zdrilić je osvojio loptu i u kontri proigrao Radusina koji rutinski prebacuje Jelovečkog za 5:4! U sljedećoj minuti još se jednom trese mreža gostiju. Štanfel je lijepo prošao po lijevoj strani, proigrao na suprotnoj strani Šepića čiji ubačaj pred gol Pasariček nesmotreno posprema u vlastitu mrežu za 6:4! U 37. minuti gosti se vraćaju u igru novim zgoditkom sjajnog Hanžića, koji gotovo iz mrtvog kuta zabija svoj četvrti zgoditak za 6:5! Rezultat se nije mijenjao sve dok gosti nisu prešli na igru s golmanom-igračem, a takvu igru u završnici susreta Rijeka kažnjava s 3 laka zgoditka i na koncu dolazi do samo naizgled uvjerljive pobjede.

Crnica u sjajnoj utakmici nadvisila Vrgorac za prve ovosezonske bodove!

U utakmici 4. kola 1.HMNL posljednjeplasirana Crnica na Baldekinu je dočekala zahuktali Vrgorac. Osokoljeni dvjema …

Olmissum na Ribnjaku zaustavio Futsal Pulu

Olmissum je večeras na svom Ribnjaku dočekao Futsal Pulu i prekinuo njihov niz pobjeda, te …