SUPERKUP | Olmissum – Uspinjača 25. rujna u Omišu!

Prvak 1. Hrvatske malonogometne ligeOlmissum i osvajač Hrvatskog malonogometnog kupaUspinjača Gimka će 25. rujna s početkom u 20:00 sati odigrati utakmicu Superkupa!

Osvajač Superkupa će biti pobjednik utakmice koja će se odigrati u Omišu. Ukoliko regularnih 40 minuta završi neriješenim rezultatom, igrat će se produžeci, dva puta po 5 minuta. Ako i tada bude neriješeno, pucat će se penali.

‼️🏆SUPERKUP🏆‼️⚽ OLMISSUM – USPINJAČA GIMKA⌚20:00 ⏳Petak, 25.09.🔴LIVE – HNTV – Caffe CENTAR#zelenoplavi#jošjače #jošviše

Objavljuje MNK OlmissumPonedjeljak, 21. rujna 2020.

Ovo će biti drugo izdanje Superkupa i drugi put da Uspinjača sudjeluje u njemu, a premijerni osvajač je bila momčad Novog Vremena Apfel. Podsjetite se prošlogodišnje utakmice zahvaljujući sažetku kojeg je omogućila HNTV, televizija koja vam i ove godine donosi izravan prijenos Superkupa.

Novinar i voditelj marketinga na portalu.

UEFA Futsal Liga prvaka | Olmissum doznao potencijalne suparnike

Ždrijeb Preliminarne runde UEFA Futsal Lige prvaka za ovu natjecateljsku sezonu obavit će se u …