Uspinjača Gimka tijesnom pobjedom u Puli do četvrtfinala kupa!

U dvoboju osmine finala kupa Hrvatske, Uspinjača Gimka je slavila u Puli izborivši tako plasman u četvrtfinale. Momčad Kešimira Ćosića slavila je protiv Futsal Pule rezultatom 1:2, a gol vrijedan četvrtfinala
Momčad Marinka Mavrovića povela je u 7.minuti kada Paus lijepo prolazi Koturovića, ulazi u protivničku polovicu i proigrava slobodnog Barišića koji efektno prebacuje Piplicu za 1:0! Na odmor se otišlo s minimalnom prednošću domaćina, no u nastavku gosti dolaze do preokreta. Igrala se 32.minuta kada Pajalić osvaja loptu duboko u protivničkoj polovici, oslobađa se svog čuvara i dodaje za Brkića kojem nije bilo teško iz blizine zabiti u nebranjen gol za 1:1! I kad se već činilo da će o pobjedniku odlučivati penali, gosti dolaze do gola vrijednog četvrtfinala. Još jednom se u naslovnoj ulozi naša Pajalić koji je primio loptu na centru, te se sam sjurio kroz protivničku obranu, prošao između Barišića i Grbića, zaobišao Jamičića i zabio za veliko slavlje gostiju, 1:2! Do kraja su domaći pokušali igrom s golmanom-igračem doći do izjednačenja, no bez uspjeha. Branitelj naslova je preokretom došao do velike pobjede i plasmana u četvrtfinale, dok za Puležane ostaje utjeha da su ravnopravno parirali dvostrukom branitelju naslova pobjednika kupa Hrvatske.

FUTSAL PULA – USPINJAČA GIMKA  1:2 (1:0)
STRIJELCI: 0:1 Barišić (7′), 1:1 Brkić (32′), 1:2 Pajalić (40′)

1.POLUVRIJEME

2.POLUVRIJEME

Roko Gašpar i Josip Brkić najavili dvoboj Novog Vremena i Uspinjače

Sutra je na rasporedu zaostali dvoboj 5.kola 1.HMNL između Novog Vremena Apfel i Uspinjače Gimke. …

NAJAVA | Jerko Šimac gost Davora Lopina na Dubrovačkoj TV

U ponedjeljak s početkom u 20:00 sati ne propustite pogledati sportsku emisiju TIME OUT na …