Vrgorac trijumfalno prohujao kroz Vinkovce!

U dvoboju osmine finala kupa Hrvatske, Vrgorac je uvjerljivo slavio na gostovanju kod Aurelie, osiguravši tako plasman u četvrtfinale. Momčad Krešimira Čubelića slavila je rezultatom 0:5

AURELIA FUTSAL – VRGORAC  0:5 (0:2)
STRIJELCI: 0:1 Pervan (10′), 0:2 Gudasić (13′), 0:3 Martinac (33′), 0:4 Kraljević (36′), 0:5 Martinac (38′)

Vrgorčani su poveli u 10.minuti kada ubačaj iz auta s lijeve strane na suprotnu stranu volejem zahvaća Martinac, vratar Pedić tek kratko odbija loptu na koju natrčava Pervan i zabija za 0:1! U 13.minuti gosti dolaze do povećanja prednosti. Gudasić je lijepo prošao po lijevoj strani i sjajnim udarcem s 10ak metara pogodio suprotni kut nemoćnog Pedića za 0:2! Bio je to sjajan gol mladog Gudasića koji vrijedi vidjeti na dolje priloženoj snimci susreta. Rezultat se nije mijenjao sve do 33.minute kada Kraljević iz kornera s desne strane daje povratnu loptu za Martinca, a kapetan gostiju krasnim udarcem s 11 metara pogađa suprotni kut za 0:3! U 36.minuti domaći nepotrebno čine 6.prekršaj duboko u protivničkoj polovici, a Kraljević iz kaznenog udarca s 10 metara definitivno otklanja sve dvojbe, 0:4! Konačnih 0:5 postavlja Martinac u 38.minuti zabivši sa svoje polovice u prazan gol domaćih, koji su igrajući s golmanom-igračem pokušali doći barem do utješnog zgoditka.

Roko Gašpar i Josip Brkić najavili dvoboj Novog Vremena i Uspinjače

Sutra je na rasporedu zaostali dvoboj 5.kola 1.HMNL između Novog Vremena Apfel i Uspinjače Gimke. …

NAJAVA | Jerko Šimac gost Davora Lopina na Dubrovačkoj TV

U ponedjeljak s početkom u 20:00 sati ne propustite pogledati sportsku emisiju TIME OUT na …