spot_img
spot_img

Bjelovar slavi kadetski, a Vrgorac juniorski naslov prvaka!

Objavljeno:

MNK Bjelovar je kadetski prvak Hrvatske! U finalu završnog turnira kadetskog prvenstva Hrvatske odigranom u Sutinskim vrelima Bjelovar je slavio protiv Olmissuma rezultatom 4:3 i tako ostvario povijesni uspjeh. Nakon što su u polufinalu preokretom slavili protiv Uspinjače Gimke (3:2), Bjelovarci su u finalu bili bolji od omiških “zeleno-plavih” rezultatom 4:3. Junak Bjelovaraca bio je Mateo Pešić koji je nakon pobjedničkog zgoditka u polufinalu u finalu postigao dva zgoditka. Kod Omišana je pak dvostruki strijelac (baš kao i u polufinalu protiv Vrgorca) bio Marin Barić. Spomenimo i kako je u dvoboju za 3. mjesto Uspinjača Gimka uvjerljivo slavila protiv Vrgorca (8:1).

FINALE BJELOVAR – OLMISSUM  4:3 (3:2)
STRIJELCI: 1:0 Pešić (4′), 2:0 Marušić (9′), 3:0 Pokopac (11′), 3:1 Barić (12′), 3:2 Ančić (16′), 4:2 Pešić (18′), 4:3 Barić (20′)
ZA 3. MJESTO USPINJAČA GIMKA – VRGORAC  8:1 (4:0)
STRIJELCI: 1:0 Stambolija (9′), 2:0 Šarčević (10′), 3:0 Kusaković (13′), 4:0 Rečić (14′), 5:0 Kusaković (19′), 6:0 Majstorović (21′), 7:0 Trzun (26′), 8:0 Mikuš (29′), 8:1 Vujčić (30′)

Može biti slika sljedećeg: košarka, odbojka i tekst

Juniorski naslov prvaka Hrvatske osvojio je Vrgorac. “Nebeskoplavi” su zasluženo slavili, te su (baš kao i Bjelovar u kadetskoj konkurenciji) nakon osvojenog 1. mjesta u ligaškom dijelu natjecanja na koncu došli do slavlja. Nakon tijesne pobjede protiv Uspinjače Gimke u polufinalu (4:3), Vrgorčani su u finalu slavili protiv vinkovačke Aurelie (3:1). Junak pobjede “nebeskoplavih” bio je dvostruki strijelac Martin Gudelj. Spomenimo i kako je 3. mjesto osvojila Uspinjača Gimka koja je u dvoboju za broncu slavila protiv Olmissuma rezultatom 4:1.

FINALE VRGORAC – AURELIA  3:1 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Gudelj (3′), 1:1 Mičić (6′), 2:1 Gudelj (21′), 3:1 Raos (39′)
ZA 3. MJESTO OLMISSUM – USPINJAČA GIMKA  1:4 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Jedvaj (10′), 0:2 Artić (27′), 1:2 Sirovica (31′), 1:3 Jedvaj (31′), 1:4 Matijević (35′)

Može biti slika sljedećeg: Jedna osoba, igranje odbojke, igranje košarke i tekst