spot_img
spot_img

1.HMNLŽ | Alumnus osigurao polufinale, MC Plus prvo mjesto

Objavljeno:

U jučerašnjim utakmicama šestog kola 1.HMNLŽ Alumnus je slavio na gostovanju kod Viktorije s čak 10 golova razlike, dok je momčad MC Plusa slavila bez borbe protiv Olimpijca koji nije došao na zakazan dvoboj kod lidera. Alumnus je ovom pobjedom osigurao plasman u polufinale, dok je MC Plus osigurao prvo mjesto kolo prije kraja regularnog dijela sezone.

U nastavku opširnije…

6. kolo

VIKTORIJA – ALUMNUS 1:11 (0:3)
STRIJELCI: 0:1 Orešić (2′), 0:2 Ćesić (6′), 0:3 Slavica (15′), 1:3 Lović (23′), 1:4 Duvnjak (26′), 1:5 Lucić (31′), 1:6 Lucić (32′), 1:7 Gaiser (32′), 1:8 Rogar (34′), 1:9 Lucić (39′), 1:10 Vranić (39′), 1:11 Vranić (40′)

Za prednost gostiju nakon dvije minute igre zabila je Orešić, a četiri minute kasnije gol je dala i Ćesić. Na predah se otišlo s +3 za Alumnus pogotkom Slavice u 15. minuti. Nakon predaha uslijedila je prava golijada. Gošće su se vratile u igru golom Lović u 23. minuti, no to je bilo sve s njihove strane. Tri minute kasnije uspješna je bila Duvnjak, a s dva gola Lucić “studentice” dolaze do visokih 1:6. U 32. minuti obranu Viktorije srušila je i Gaiser, a mreža Viktorije ponovno se tresla i u 34. minuti pogotkom Rogar. Lucić je hattrickom u 39. minuti ponovno povećala prednost Alumnusa, a nakon nje uspješna je bila i Vranić u 39. i 40. minuti za konačnih 1:11. Alumnus je ovom pobjedom ostao na “srebrnom” drugom mjestu i tako osigurao polufinale. Viktorija pak ostaje prikovana za dno ljestvice bez osvojenog boda.

MC PLUS – OLIMPIJAC  3:0 (B.B)

Iako se utakmica između MC Plusa i Olimpijca nije odigrala zbog otkazivanja od strane gostiju, momčad MC Plusa uzela je nova tri boda i time ostala jedina neporažena momčad lige. Ovom je pobjedom MC Plus osigurao prvo mjesto kolo prije kraja regularnog dijela sezone, dok za Olimpijac slijedi disciplinski postupak zbog neodigravanja zakazanog susreta.