1.HMNLŽ | Četvrto kolo obilježile uvjerljive pobjede favoritkinja!

Jučer i danas odigrane su utakmice četvrtog kola 1.HMNLŽ. Dinamo i Alumnus su uvjerljivim pobjedama protiv Redute Futsal i Olimpijca zadržali stopostotni učinak u ovoj sezoni. MC Plus Agram je pak pobjedom protiv Super Chicksica zadržao prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici, ali uz utakmicu više od Alumnusa te dvije utakmice više od Dinama. U nastavku Vam donosimo pregled svih rezultata, kratki izvještaj i trenutno stanje na tablici.

4. kolo

ŽMNK DINAMO ZAGREB – MNK REDUTA FUTSAL 13:0 (7:0)
STRIJELCI: 1:0 Kurkutović (1′), 2:0 Žagar (6′), 3:0 Jedvaj (11′), 4:0 Pejić (12′), 5:0 Kurkutović (12′), 6:0 Žagar (15′), 7:0 Stanić (16′), 8:0 Kederov (21′), 9:0 Stančić (21′), 10:0 Stanić (29′), 11:0 Žagar (30′), 12:0 Žagar (37′), 13:0 Jedvaj (39′)

Igračice Dinama koje su na utakmicu došle s punim rosterom nisu imali velikih problema protiv gošći iz Karlovca koje su pak na susret došle sa samo pet igračica. Već u prvoj minuti su došli do prvog pogotka i na poluvremenu imali velikih 7:0. U drugom poluvremenu su postigli još šest pogodaka i rezultatom 13:0 došli do druge ovosezonske pobjede te su trenutno na trećem mjestu prvenstvene ljestvice. Prvo ime susreta je bila Žagar koja je postigla četiri pogotka. U sljedećem kolu Dinamo očekuje derbi kola i gostovanje kod Alumnusa koji je uz utakmicu više također na stopostotnom učinku ove sezone. Reduta je upisala tako drugi poraz ove sezone i u sljedećem kolu na svom terenu dočekuje posljednjeplasiranu Viktoriju.

MNK MC PLUS AGRAM – MNK FUTSAL SUPER CHICKS 7:0 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Bošnjak (15′), 2:0 Lovrić (17′), 3:0 Mihić (22′), 4:0 Dujmović (22′), 5:0 Dujmović (26′), 6:0 Resanović (38′), 7:0 Resanović (40′)

Domaća momčad MC Plus Agrama je uspjela slomiti otpor Super Chicksica u 15. minuti pogotkom Bošnjak. U narednih sedam minuta igre postigli su još tri pogotka i mirnije su mogle igrati do kraja utakmice. U posljednje četiri minute su postigle još tri pogotka i s konačnih 7:0 se vratile na prvo mjesto koje je privremeno preuzela momčad Dinama. Prva imena susreta su bile Dujmović i Resanović koje su postigle po dva pogotka. MC Plus Agram je sljedeće kolo slobodan, a onda je na rasporedu domaća utakmica protiv Redute. Super Chicksiće pak na svom terenu očekuju momčad Olimpijca.

MNK FUTSAL OLIMPIJAC – ŽMNK ALUMNUS 0:9 (0:3)
STRIJELCI: 0:1 ag-Jandrić (13′), 0:2 Buga (16′), 0:3 Valenta (18′), 0:4 Buga (27′), 0:5 Gaiser (31′), 0:6 Trstenjak (33′), 0:7 Trstenjak (34′), 0:8 Toth (35′), 0:9 Buga (39′)

Mreže su na susretu između Olimpijca i Alumnusa mirovale sve do 13. minute kada igračica domaće momčadi, Jandrić nes(p)retno šalje loptu u vlastitu mrežu. Do kraja poluvremena su gošće zabile dva pogotka i s 0:3 za Alumnus se otišlo na odmor. Gošće su u drugom poluvremenu u potpunosti izdominirale i došle do uvjerljive pobjede rezultatom 0:9. Prvo ime susreta je bila Buga koja je postigla hattrick, a vrijedi istaknuti i Trstenjak s dva pogotka. Momčad iz Županje je ovim porazom ostala na jednoj pobjedi u četiri kola i u sljedećem kolu ih očekuje već spomenuto gostovanje kod Super Chicksica. Alumnus je bodovno izjednačen, uz utakmicu manje, s vodećim MC Plus Agramom protiv kojeg upravo i igraju u sljedećem kolu.

Viktorija je bila slobodna u četvrtom kolu, a za kraj Vam još donosimo stanje na tablici.