1.HMNLŽ | MC Plus u posljednjoj minuti do trijumfa protiv Dinama!

U prvom susretu 4.kola 1.HMNL za žene MC Plus je slavio protiv Dinama rezultatom 3:2! U uzbudljivom susretu ono najzanimljivije vidjeli smo u drugom poluvremenu. Gošće su povele u 22.minuti kada Petarić prizemnim udarcem s 10 metara zabija za 0:1! Rezultat se dugo  nije mijenjao, a onda u završnih 5 minuti čak 4 zgoditka. Najprije je Stanić u 36.minuti fantastičnim udarcem s 11-12 metara zabila za 1:1, a već u sljedećoj minuti Kurkutović sa 7 metara iskosa s desne strane donosi preokret aktualnih prvakinja, 2:1! Minutu prije kraja gošće dolaze do izjednačenja kada nakon kornera Jedvaj prihvaća odbijenu loptu i iz blizine zabija za 2:2! Pobjedu MC Plusu donosi Horvat u posljednjoj minuti lijepim udarcem s 14-15 metara za konačnih 3:2! Do kraja se još jednom zatresla mreža gošći, no Stanić je ipak zabila nakon sirene. Ostalo je 3:2, minimalna pobjeda aktualnih prvakinja za nova 3 boda i zadržavanje maksimalnog bodovnog učinka.

4.KOLO

STRIJELCI: 0:1 Petarić (22′), 1:1 Stanić (36′), 2:1 Kurkutović (37′), 2:2 Jedvaj (39′), 3:2 Horvat (40′)

Danas su na rasporedu nova dva susreta 4. kola. U dalmatinskom derbiju Superc Chicks dočekuju Mirlović Zagoru, dok se u derbiju kola u sesvetskom Jelkovcu sastaju Alumnus Sesvete i Osijek.
U nastavku Vam donosimo snimku dvoboja MC Plusa i Dinama.

Online webinar za futsal-trenere Nogometne akademije HNS-a

Nogometna akademija HNS-a organizira seminar licenciranja i osvježavanja licenci za trenere s futsalskim diplomama putem …

OLMISSUM u TOP-16 | Izjave aktera, fotogalerija i video-sažetak

Pobjedom nad belgijskim prvakom Charleroi, hrvatski prvak Olmissum izborio je plasman među 16 najboljih momčadi …