1.HMNLŽ | Olimpijac slavio protiv Viktorije!

Sinoć je kompletirano prvo kolo 1.HMNL za žene. U dvoboju dva debitanta na ženskoj futsal sceni, Viktorije i Olimpijca slavila je gostujuća momčad. Zanimljivo je kako su u sve tri utakmice 1. kola slavili gosti. U nastavku Vam donosimo pregled svih rezultata 1. kola, kratak izvještaj jučer odigrane utakmice i trenutno stanje na tablici.

1. kolo

ŽNK VIKTORIJA – MNK FUTSAL OLIMPIJAC 2:3 (1:2)
STRIJELCI: 0:1 Krištić (5′), 0:2 Romić (11′), 1:2 Jozić (13′), 2:2 Ostojić (38′), 2:3 Krištić (40′)

Kao što smo već na početku naveli, u Slavonskom Brodu je sinoć odigrana utakmica između dva debitanta. ŽNK Viktorija i MNK Futsal Olimpijac iz Županje su ove sezone odlučili krenuti i sa ženskom futsal momčadi i već u svom prvom dvoboju pružili su odličnu utakmicu. Gostujuća momčad je povela u 5. minuti pogotkom Krištić. Gošće su udvostručile svoju prednost u 11. minuti pogotkom Romić, ali samo dvije minute kasnije vidjeli smo i prvi pogodak Viktorije. Za smanjenje zaostatka i rezultat kojim se otišlo na odmor (1:2) je zabila Jozić. Uslijedilo je potom razdoblje bez pogotka, a onda i drama u posljednjim minutama susreta. Prvo je Ostojić izjednačila u 38. minuti, ali je gošće u posljednjoj minuti susreta do pobjede svojim drugim pogotkom odvela Krištić. Igračice Olimpijca će u sljedećem kolu odigrati svoju prvu povijesnu domaću utakmicu, a igrat će protiv karlovačke Redute koja je u prvom kolu bila slobodna. I Viktorija igra doma, a u goste im dolaze igračice Dinama. Za kraj Vam donosimo trenutno stanje na tablici.