1.HMNLŽ | Osijek deklasirao Meteoru Futsal, Dinamo slavio u derbiju

Jučer su odigrani prvi susreti 3.kola 1.HMNL za žene. U derbiju kola Dinamo je slavio protiv Super Chicksa rezultatom 3:2, dok je Osijek nastavio svoj pobjednički niz uvjerljivim trijumfom na gostovanju kod Meteore Futsal. Podsjećamo još jednom da je Graničar odustao od natjecanja, dok je dvoboj Siscie i MC Plusa odgođen zbog situacije na sisačkom području. Danas će se igrati u Karlovcu, gdje Radnik dočekuje Alumnus Sesvete.

3.KOLO

U derbiju kola Dinamo je tijesno slavio protiv Super Chicksa rezultatom 3:2! U prvih 20 minuta nije bilo zgoditaka, a onda u ranoj fazi nastavka Dinamo dolazi do prednosti. Kada je Dinamo s nova dva zgoditka došao do 3:0 doimalo se da je susret odlučen, no gošće su s dva gola u dvije minute došle do minimalnog zaostatka i učinile završnicu susreta uzbudljivom. No ipak, dalje nije išlo. Dinamo je slavio rezultatom 3:2 nanijevši gošćama prvi ovosezonski poraz.
Maksimalni bodovni učinak zadržao je Osijek koji je uvjerljivo slavio na gostovanju kod Meteora Futsala. Osječanke su novom uvjerljivom pobjedom potvrdile kako su ove sezone jedan od ozbiljnih konkurenata za naslov prvaka. Nevrkla je u trijumf Osječanki ugradila 5 zgoditaka, dok su po 3 zgoditka postigle Balić i Lojna.
Danas u Karlovcu igraju Radnik i Alumnus, dok je dvoboj Siscie i MC Plusa odgođen zbog situacije s potresima u Sisačko-moslavačkoj županiji.

DINAMO – SUPER CHICKS  3:2 (0:0)
STRIJELCI: 1:0 Crkvenčić (23′), 2:0 Petarić (33′), 3:0 Jedvaj (37′), 3:1 Ćubić (38′), 3:2 Ćubić (39′)

METEORA FUTSAL – OSIJEK  0:12 (0:6)
STRIJELCI: 0:1 Balić (3′), 0:2 Nevrkla (4′), 0:3 Nevrkla (8′), 0:4 Nevrkla (9′), 0:5 Lojna (17′), 0:6 Nevrkla (19′), 0:7 Lojna (25′), 0:8 Lucić (33′), 0:9 Lojna (35′), 0:10 Balić (38′), 0:11 Balić (39′), 0:12 Nevrkla (40′)