1.HMNLŽ | Conjar vodila MC Plus do pobjede!

Danas su novu sezonu Prve hrvatske malonogometne lige za žene otvorile momčadi Futsal Super chicks i MC Plus. Gošće su bolje otvorile te su do 15. minute povele rezultatom 0:3, ali u iduće tri minute Ćubić s dva pogotka za momčad iz Poličnika smanjuje zaostatak na gol zaostatka. Ipak, momčad iz Svete Nedelje niže nova tri gola te odnosi pobjedu na otvorenju prvoligaške sezone u kojoj će se ove sezone natjecati šest ekipa. U nastavku Vam donosimo kratak izvještaj s utakmice koju možete u cijelosti pogledati OVDJE.

1. KOLO:

MNK FUTSAL SUPER CHICKS – MNK MC PLUS – AGRAM 2:6 (2:4)

STRIJELCI: 0:1 Conjar (9′), 0:2 Resanović (14′), 0:3 Conjar (15′), 1:3 Ćubić (17′), 2:3 Ćubić (18′), 2:4 Resanović (20′), 2:5 Conjar (28′), 2:6 Bošnjak (38′)

IGRAČICA UTAKMICE: Monika Conjar (MC PLUS)

MC Plus je momčad koja je prva povela na susretu. Conjar je u 9. minuta dovela svoju momčad do početnog vodstva. Njen prvi udarac je blokirala domaća obrana, ali nakon odbijanca ista igračica iz daljine pogađa za 0:1. Samo pet minuta kasnije gošće udvostručuju vodstvo. Conjar je iz slobodnog udarca na suprotnoj stativi pronašla Resanović koja bez problema zabija svoj prvi pogodak na susretu. Samo minutu kasnije Bošnjak i Conjar su odigrale dupli pas nakon kojeg je potonja nakon gola i asistencije upisala novi pogodak. Super chickise se nisu predavale te dvije minute kasnije dolaze do svog prvog pogotka. Dubravica je sa svoje polovice uputila jedno dugo prizemno dodavanje do Ćubić čiji prvi udarac brani Lerotić, ali iz drugog pokušaja ipak uspjeva zabiti. Minutu kasnije isti dvojac odigrava dupli pas, a Ćubić postiže novi pogodak. Vrlo uzbudljivo prvo poluvrijeme nam je donijelo i pogodak u posljednjoj minuti. Kapetanica gostiju Dujmović je s centra dodala Resanović koja postiže svoj drugi pogodak na susretu za vodstvo gošći 2:4, a tim rezultatom se završilo i poluvrijeme. Na novi pogodak na susretu smo čekali do 28. minuti kada Bošnjak sjajno prolazi kraj dvije protivnice i dodaje Conjar koja postiže svoj treći pogodak na susretu. Nakon tri pogotka i jedne asistencije Conjar dvije minute kraja susreta upisuje novu asistenciju. Sjajno je prošla s lijeve strane te pronašla Bošnjak koja prsima zabija za konačan rezultat, 2:6, i pobjedu MC Plusa na otvorenju sezone.

Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 31-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

Liga za popunu 1.HMNL | Raspored i delegiranje 6. kola

Pred nama je završni čin Lige za popunu 1.HMNL. U nedjelju su na rasporedu susreti …

Kvalifikacije za 2.HMNL-jug | Porto Tolero na korak do povratka u 2.HMNL-jug

Nakon što su u prva četiri kola kvalifikacija za popunu 2.HMNL-jug slavili domaćini, jučer je …