1.HMNLŽ | Pobjede Dinama i MC Plusa

Nakon što je Alumnus na gostovanju kod Futsal Super chicksa upisao visoku pobjedu rezultatom 1:9, a o čemu smo Vam već pisali, u nedjelju i sinoć su odigrane preostale utakmice 3. kola 1.HMNLŽ. Dinamo je na svom terenu upisao pobjedu rezultatom 5:1 dok je MC Plus s visokih 10:0 pobijedio karlovački Radnik. Ovim pobjedama su obje momčadi zadržale stopostotni učinak u prvenstvu s tim da zagrebačka momčad ima i utakmicu manje.

3. kolo

ŽNK DINAMO – MNK FUTSAL SUPER CHICKS 5:1 (1:0)

STRIJELCI: 1:0 Stanić (19′), 2:0 Žagar (26′), 3:0 Spajić (29′), 4:0 Kurkutović (33′), 4:1 Dubravica (38′), 5:1 Bartolović (39′)

Utakmicu u kojoj smo tijekom 40 minuta vidjeli samo tri prekršaja su obje momčadi otvorile čvrsto te se na prvi pogodak čekalo sve do pretposljednje minute prvog poluvremena kada za vodstvo domaće momčadi zabija Stanić. Tim vodstvom se otišlo i na odmor, a na novi pogodak na susretu se čekalo do 26. minute kada vodstvo svoje momčadi udvostručuje Žagar. Samo tri minute kasnije semafor je pokazivao 3:0 za malonogometašice Dinama, a strijelac je bila Spajić. Novi pogodak u gostujućoj mreži smo vidjeli u 33. minuti kada za Zagrepčanke pogađa Kurkutović. Dvije minute prije kraja susreta gošće su došle do počasnog pogotka, a zabila je Dubravica. Za konačnih 5:1 i drugu pobjedu svoje momčadi zabila je Bartolović.

MNK MC PLUS – AGRAM – MNK RADNIK FUTSAL 10:0 (6:0)

STRIJELCI: 1:0 Resanović (2′), 2:0 Lovrić (7′), 3:0 Pazarac (9′), 4:0 Pazarac (9′), 5:0 Resanović (10′), 6:0 Lovrić (20′), 7:0 Mihić (25′), 8:0 Lovrić (30′), 9:0 Resanović (35′), 10:0 6m-Resanović (35′)

Susret u kojem nije bilo dvojbe o pobjedniku od samog početka susreta su ekspresnim pogotkom već u 2. minuti susreta otvorile igračice MC Plusa. Zabila je za početno vodstvo svoje momčadi Resanović. Pet minuta novi pogodak u mreži gošći djelo je Monike Lovrić (donedavno Conjar). Ovim putem njoj i njenom mužu, jednom od ponajboljih igrača 1.HNL, Kristijanu Lovriću želimo puno sreće u braku. Novo pojačanje u redovima domaće momčadi, Pazarac odvodi svoju momčad na +3, a potom i +4 s dva pogotka u 9. minuti. Drugi pogodak na susretu minutu kasnije postiže i Resanović, a njima se pridružuje i Lovrić novim pogotkom u 20. minuti te se rezultatom 6:0 za momčad iz Svete Nedelje otišlo na odmor. U istom ritmu domaće igračice nastavljaju u drugom poluvremenu, a u 25. minuti pogodak postiže povratnica u momčad, Mihić. Pet minuta kasnije Lovrić kompletira hattrick te se tako s ukupno sedam postignutih pogodaka u tri utakmice izdvaja od ostatka pratitelja na ljestvici strijelaca. Njen učinak je do kraja susreta nadmašila Resanović koja s dva nova pogotka pet minuta prije kraja utakmice, jednim sa 6 metara, dolazi do četiri pogotka na susretu te se ističe, uz već spomenutu Lovrić, kao prvo ime susreta.