spot_img

1.HMNLŽ | Pobjede Olmissuma i Oktogona za početak novog kola

Objavljeno:

Započelo je i sedmo kolo 1.HMNLŽ ovoga vikenda, a svoje utakmice su odigrali Olmissum i Petrinjčica te Marsonia i Oktogon. Omišanke su bile uvjerljive na domaćem terenu te su lako stigle do pobjede, dok je Oktogon u nešto napetijem susretu stigao do gostujuće pobjede.

U nastavku Vam donosimo pregled svih utakmica i stanje u poretku…

 

OLMISSUM – PETRINČICA 4:1 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Kapitanović (14′), Tošić (22′), 3:0 Baraban (29′), 4:0 Kapitanović (37′), 4:1 Miočinović (39′)

Nakon poraza u prošlom kolu protiv Dinama, Olmissum se vratio na pobjedničke staze nakon sjajne predstave protiv Petrinjčice. Domaći sastav stigao je u prednost u 14. minuti i od tada su samo nastavili s dominacijom na terenu. Gošće su samo ublažile poraz minutu prije kraja, a prvo ime susreta bila je Kapitanović koja je s dva pogotka stigla do lijepe broke od 15 golova ove sezone što je trenutno i najbolji učinak ove lige.

MARSONIA – OKTOGON 2:3 (2:2)
STRIJELCI: 1:0 Martinović (7′), 1:1 Stanković (12′), 2:1 Krištić (14′), 2:2 Šćukanec-Hopinski (17′), 2:3 Stanković (22′)

Poprilično izjednačen susret bio je onaj u Slavonskom Brodu između Marsonie i Oktogona te je na kraju odlučen pogotkom razlike. Brođanke su dva puta imale prednost u ovome susretu, a oba puta su je stekli u prvome poluvremenu. Oktogon je do predaha poravnao rezultat, a početkom igre u nastavku je stigao i do preokreta zahvaljujući drugom pogotku kojeg je na ovome susretu postigla Stanković.

Marino Durdov
Marino Durdov
Student novinarstva i (malo)nogometni entuzijast

Naši sponzori

spot_img
spot_img
spot_img

Najnovije objave