spot_img
spot_img

2.HMNL-Centar | Bjelovar ostao nepogrešiv!

Objavljeno:

Jučerašnjom utakmicom završeno je 3. kolo 2.HMNL-Centar. U sjajnom nastupu Bjelovar je uvjerljivo savladao protivnika Zagreb 92 i zasluženo uzeo nove bodove.

U nastavku opširnije…

BJELOVAR – ZAGREB 92  8:1 (3:0)
STRIJELCI: 1:0 Bajsić (5′), 2:0 Radetić (13′), 3:0 Vidićek (19′), 3:1 Filipović (23′), 4:1 Radetić (25′), 5:1 Vidićek (31′), 6:1 Koprivnjak (34′), 7:1 Stojčević (38′), 8:1 Bajsić (39′)

Bjelovar je jučerašnjom utakmicom na domaćem terenu ostvario treću prvenstvenu pobjedu i s maksimalnim se bodovnim učinkom vratio na vrh prvenstvene ljestvice. U dvoboju Bjelovara i Zagreba 92 ni u jednom trenutku nije bilo napetosti. Bjelovar je u utakmicu ušao spremno i poveo već u 5. minuti pogotkom Bajsića. Do kraja prvog poluvremena Bjelovar je golovima Radetića i Vidićeka došao do prednosti 3:0. Drugo poluvrijeme otvorio je Filipović pogotkom u 23. minuti za 3:1. To je Bjelovarčane dodatno motiviralo pa su tako do posljednjeg zvižduka zabili još 5 pogodaka. U 25. minuti svoj drugi gol zabio je Radetić, a šest minuta kasnije dvostruki je strijelac postao Vidićek. U sljedećih osam minuta mreža Zagrepčana tresla se još triput golovima Koprivnjaka, Stojčevića i Bajsića za konačnih 8:1. Bjelovar je ovom pobjedom nastavio pobjednički niz i ostao jedini klub koji je ostvario pobjede u svim dosadašnjim susretima 2.HMNL-Centar. Zagreb 92 je pak ovim porazom ostao na 5. mjestu ljestvice s tek jednim osvojenim bodom.