spot_img
spot_img

2.HMNL-Istok | Mala Mljekara otvorila sezonu pobjedom!

Objavljeno:

Za kraj prvog kola 2. HMNL – Istok sinoć je u Valpovu odigrana utakmica između Male Mljekare i druge momčadi Osijeka. Domaćini su u dva navrata imali tri pogotka prednosti, ali je semafor na kraju pokazao rezultat 5:4 te su Valpovljani otvorili sezonu pobjedom. U nastavku opširnije…

1. kolo

MALA MLJEKARA – OSIJEK II 5:4 (3:0)
STRIJELCI: 1:0 Dakić (4′), 2:0 Šinko (14′), 3:0 Dakić (17′), 3:1 Špijonjak (21′), 4:1 Dakić (24′), 4:2 Kotris (24′), 4:3 G. Vasilj (29′), 5:3 Salapić (34′), 5:4 R. Vasilj (40′)

Domaćini su odlično otvorili susret i poveli pogotkom Dakića u 4. minuti. Deset minuta vidjeli smo novi pogodak u mreži gostiju, a ovaj put je strijelac bio Šinko. Tri minute prije odlaska na predah svoj drugi pogodak na susretu je zabio Dakić za 3:0, rezultat kojim se otišlo i na odmor. Samo što je krenulo drugo poluvrijeme vidjeli smo i prvi pogodak gostiju, a strijelac je bio Špijonjak. Svega tri minute kasnije Dakić je upisao hattrick i svojoj momčadi vratio tri pogotka prednosti. Pet minuta je trebalo gostima da se vrate u igru. Kotris i Grgur Vasilj su doveli svoju momčad na pogodak zaostatka, no u 34. minuti Salapić udvostručuje prednost svoje momčad. Do kraja susreta Osječani su uspjeli samo smanjiti zaostatak pogotkom Rade Vasilja u posljednjoj minuti susreta. Osijek II u sljedećem kolu očekuje gostovanje u Županji kod Olimpijca, dok će Mala Mljekara u Vinkovce kod istoimenog domaćina.