spot_img
spot_img

2.HMNL-Istok | Mala Mljekara slavila u uzbudljivom susretu!

Objavljeno:

U posljednjoj utakmici 2. kola 2. HMNL – Istok Vinkovci su dobro otvorili susret, ali kasnije “lovili” rezultatski zaostatak za Malom Mljekarom i dva puta dolazili do neriješenog rezultata, no na kraju je Mala Mljekara predvođena Dakićem došla do sva tri boda i bodovno se na vrhu ljestvice izjednačila sa Slatinom. U nastavku opširnije…

2. kolo:

VINKOVCI – MALA MLJEKARA 5:7 (2:2)
STRIJELCI: 1:0 Križanović (2′), 2:0 Japundžić (3′), 2:1 Vilhelm (6′), 2:2 Dakić (8′), 2:3 Bertić (22′), 2:4 Bertić (22′), 3:4 Rumenović (28′), 4:4 Morovičanin (28′), 4:5 Šinko (32′), 5:5 Križanović (36′), 5:6 Dakić (38′), 5:7 Dakić (40′)

Sjajno su utakmicu otvorili domaćini i već u trećoj minuti imali dva pogotka prednosti. Pogađali su Križanović i Japundžić. Valpovljani su ekspresno odgovorili i u narednih pet minuta stigli zaostatak pogocima Vilhelma i Dakića. Do kraja poluvremena se rezultat nije mijenjao. Gosti su do potpunog preokreta došli s dva ekspresna pogotka Bertića u 22. minuti. Domaćini se nisu predavali i također s dva ekspresna pogotka u 28. minuti vratili susret na početak. Strijelci su bili Rumenović i Morovičanin. Na početku posljednje četvrtine utakmice gosti su još jednom došli do vodstva pogotkom Šinka, ali četiri minute kasnije Križanović drugim pogotkom na susretu dovodi do trećeg izjednačenja na utakmici. U posljednje dvije minute susreta utakmicu je prelomio Dakić s nova dva pogotka i kompletirao hattrick. Mala Mljekara je tako i u drugom kolu došla do pobjede, dok su Vinkovčani na pobjedi i porazu. Mala Mljekara će u sljedećem kolu na svom terenu dočekati lidera prvenstva, momčad Slatine, dok će Vinkovci na gostovanje kod druge momčadi Osijeka.