spot_img
spot_img

2.HMNL-istok | Pobjede Slatine i Vinkovaca na otvaranju sezone

Objavljeno:

Jučer je započela nova sezona 2.HMNL-istok. Odigrana su dva susreta 1. kola, a Slatina i Vinkovci su ostvarili pobjede. Slatina je u izuzetno efikasnom susretu slavila protiv Olimpijca, dok su Vinkovčani uvjerljivo slavili na gostovanju kod Jakšića.

1. kolo

Što reći o dvoboju Slatine i Olimpijca? Slatina je početkom drugog poluvremena imala velikih 6:2, no susret je ovo koji je pokazao koliko je futsal nepredvidiv jer gosti su došli na korak do velikog iznenađenja. Dvostruki strijelci za Slatinu bili su Zdelar i Bogati, dok su isti učinak kod gostiju ostvarili Ćavić i Tunuković.

Vinkovci su na otvaranju sezone ostvarili uvjerljivu gostujuću pobjedu, no konačan ishod ipak malo vara. Vinkovčani su u ranoj fazi susreta došli do dva gola prednosti, a rezultat se nije mijenjao sve do sredine nastavka kada gosti dolaze do 0:3. No tada na scenu stupa Grbeš i s dva gola u dvije minute vraća Jakšić u igru. No ipak, gosti su s tri gola do kraja susreta ostvarili sigurnu pobjedu.

SLATINA – OLIMPIJAC  6:5 (5:2)
STRIJELCI: 0:1 Jelčić (2′), 1:1 Zdelar (2′), 2:1 Bogati (9′), 3:1 Zdelar (11′), 4:1 Kupres (12′), 4:2 Tunuković (18′), 5:2 Čović (19′), 6:2 Bogati (22′), 6:3 Ćavić (32′), 6:4 Ćavić (38′), 6:5 Tunuković (40′)

JAKŠIĆ – VINKOVCI  2:6 (0:2)
STRIJELCI: 0:1 Japundžić (1′), 0:2 Sičanica (6′), 0:3 Barišić (30′), 1:3 Grbeš (33′), 2:3 Grbeš (34′), 2:4 Japundžić (35′), 2:5 Smolčić (36′), 2:6 Đordić (40′)

Posljednji susret 1. kola na rasporedu je večeras u Valpovu gdje Mala Mljekara dočekuje drugu momčad Osijeka.