spot_img
spot_img

2.HMNL-Istok | Preokret Male Mljekare vrijedan prvog mjesta

Objavljeno:

U derbiju kola i posljednjoj utakmici 3. kola 2. HMNL – Istok. Slatina je odlično otvorila susret i imala tri pogotka prednosti na gostovanju kod Male Mljekare, ali su domaćini preokretom došli do sva tri boda i prvo mjesto drže s maksimalnim učinkom. U nastavku opširnije…

3. kolo

MALA MLJEKARA – SLATINA 5:4 (2:3)
STRIJELCI: 0:1 Stjepić (9′), 0:2 Dom. Bogati (11′), 0:3 Rupčić (15′), 1:3 Dakić (16′), 2:3 Šinko (19′), 3:3 Dakić (25′), 3:4 Mataija (27′), 4:4 Vilhelm (27′), 5:4 Grizelj (31′)

U dvoboju momčadi koje su do trećeg kola imale maksimalnih šest bodova susret je bolje otvorila Slatina koja je u razmaku od devete do petnaeste minute nanizala tri pogotka. Pogađali su redom Stjepić, Dominik Bogati i Rupčić. Domaćini se nisu predali i do poluvremena došli na pogodak zaostatka. Prvo je precizan bio Dakić minutu nakon trećeg pogotka protivnika, a onda i Šinko minutu prije odlaska na predah. Najbolji igrač Valpovčana u prva tri kola, Dakić je u 25. minuti zabio za izjednačenje, ali su Slatinjani vratili vodstvo dvije minute kasnije pogotkom Mataije. Mala Mljekara je odgovorila ekspresnim pogotkom Vilhelma, a četiri minute kasnije je Grizelj postavio konačnih 5:4 i donio svojoj momčadi nastavak pobjedničkog niza. Mala Mljekara u sljedećem kolu gostuje kod Jakšića, dok Slatina dočekuje drugu momčad Osijeka.