spot_img
spot_img

2.HMNL-Jug | Heroji 2007 slavili protiv nervoznih Solinjana

Objavljeno:

Momčad Heroja 2007 u petak očekuje domaća kup utakmica protiv Novog Marofa tako da su svoju utakmicu osmog kola odigrali večeras. U dvoboju koji su obilježili preokreti i nemile scene u redovima momčadi Solina 1980, Vodičani su na kraju došli do sva tri boda, dok su Solinjani i dalje bez boda. U nastavku opširnije…

HEROJI 2007 – SOLIN 1980 5:3 (2:1)
STRIJELCI: 1:0 Zekonjić (2′), 1:1 Plazibat (14′), 2:1 Junaković (16′), 2:2 Plazibat (23′), 2:3 Cvjetković (24′), 3:3 Bugarija (29′), 4:3 Zekonjić (31′), 5:3 Baričić (38′)

Uoči dvoboja Heroja 2007 i Solina 1980 na zagrijavanju se ozlijedio prvi sudac Marko Munjiza pa ga je na toj poziciji zamijenio Ante Šubić. Domaćini su odlično otvorili susret i poveli u drugoj minuti pogotkom Zekonjića. Uslijedio je potom period bez pogodaka sve do 14. minute kada je za izjednačenje zabio Plazibat, no već dvije minute kasnije je Junaković vratio Vodičane u vodstvo. Rezultatom 2:1 za domaćina otišlo se i na predah, a početkom drugog poluvremena, točnije u 23. minuti drugi pogodak, za novo poravnanje je zabio Plazibat. Minutu kasnije Solinjani su došli do preokreta pogotkom Cvjetkovića. U 28. minuti dogodila se dosta neuobičajena situacija. Prvo je Cvjetković dobio žuti karton zbog oštrog starta, a onda je na klupi došlo do sukoba njega i predstavnika kluba, Vedrana Duvnjaka zbog čega su obojica isključeni. Već minutu kasnije domaćini su se vratili u igru pogotkom Bugarije, a nakon nove minute igre vidjeli smo novo isključenje kod gostiju. Ovaj put je zbog drugog žutog kartona isključen Ercegović te su gosti ostali na šestorici u sastavu. Igrača više u polju su domaćini iskoristili i u 31. minuti došli do preokreta. Četiri minute kasnije Heroji 2007 su mogli doći do udvostručenja prednosti iz deseterca, no nisu ga iskoristili, ali su zato dvije minute prije kraja pogotkom golmana Baričića postavili konačnih 5:3 i došli do pobjede nakon dva uzastopna poraza u ligi. Agonija Solinjana se nastavila jer ni u osmom prvenstvenom kolu nisu uspjeli doći do bod(ov)a. Heroje 2007, kao što smo naveli u uvodu ovaj vikend očekuje Kup, a vikend nakon idu u goste Bačvicama. Solinjani pak na svom terenu u prvenstvu dočekuju lidera prvenstva, momčad Hajduka.