spot_img
spot_img

2.HMNL-Jug | Kijevo upisalo petu uzastopnu pobjedu

Objavljeno:

Jučer je odigrana prva utakmica 6. kola 2. HMNL – Jug. Momčad Kijeva je od prve minute nametnula svoj ritam i došla do uvjerljive pobjede protiv Kaštela. Kninjani su tako nakon teškog poraza protiv Hajduka u prvom kolu nanizali pet pobjeda i trenutno su vodeća momčad lige. U nastavku opširnije o jučer odigranoj utakmici…

6. kolo

KIJEVO – KAŠTELA 5:1 (2:1)
STRIJELCI: 1:0 I. Matić (12′), 2:0 M. Marković (16′), 2:1 Kovačević (16′), 3:1 Franjkić (23′), 4:1 I. Matić (24′), 5:1 Milas (35′)

Na prvi pogodak na susretu čekali smo do 12. minute kada je Ivan Matić pogodio za početno vodstvo domaćina. Četiri minute kasnije Marko Marković je udvostručio prednost svoje momčadi, ali je već u istoj minuti Kovačević smanjio zaostatak gostiju. Rezultatom 2:1 za Kninjane otišlo se na odmor, a onda su u nešto manje od minute početkom drugog poluvremena domaćini prelomili susret. Prvo je Franjkić u 23. minuti vratio svoju momčad na +2, a onda je minutu kasnije Ivan Matić svojim drugim pogotkom na susretu odveo domaćine na dotad najveća tri pogotka prednosti. Sredinom drugog poluvremena gosti su zaigrali s golmanom-igračem, a do kraja susreta smo vidjeli još jedan pogodak domaćina i to u 35. minuti kada je konačnih 5:1 postavio Milas. Kijevo u sljedećem kolu na svom terenu dočekuje Podstranu, dok Kaštela gostuju kod Hajduka.