Jučer je odigran prvi susret 11. kola 2.HMNL-jug u kojem je vodeća Podstrana uvjerljivo slavila na gostovanju kod Murtera. Nakon prošlotjednog poraza od Bačvica lider se vratio na pobjednički kolosjek uvjerljivim trijumfom kod vrlo dobrog Murtera, čime se Podstrana učvrstila na vrhu prvenstvene ljestvice.
11. kolo
MURTER – PODSTRANA 1:6 (0:2)
STRIJELCI: 0:1 Kolovrat (11′), 0:2 Bašić-Šiško (17′), 0:3 Radić (22′), 0:4 Paladin (25′), 0:5 Jerković (36′), 0:6 Perišić (38′), 1:6 Ponoš (40′)
Uvjerljivom pobjedom na Murteru momčad Podstrane vratila se na pobjednički kolosjek nakon prošlotjednog poraza u Primorskom Dolcu od Bačvica. Početnih 0:0 na semaforu je svijetlilo sve do sredine prvog poluvremena kada Kolovrat dovodi goste u vodstvo, da bi u 17. minuti Bašić-Šiško povisio prednost “žutih” za 0:2 na poluvremenu. Susret je odlučen u ranoj fazi nastavka kada Podstrana golovima Radića i Paladina odlazi na nedostižnih 0:4. U završnici susreta zabili su Jerković i Perišić za 0:6, a počasni zgoditak za Murter postigao je Ponoš u posljednjoj minuti susreta.
Preostali susreti 11. kola na rasporedu su danas i sutra, a o ishodima istih možete čitati na našim stranicama.