spot_img
spot_img

Hajduk slavio u posljednjoj domaćoj utakmici sezone!

Objavljeno:

Nakon što je na polovici Lige za popunu 1. HMNL od daljnjeg natjecanja odustao Futsal Olimpijac i nakon što smo u prošlom kolu saznali kako će Hajduk i Bjelovar u viši rang, sinoć je odigrana jedina utakmica 5. kola spomenute lige upravo između navedenog dvojca. U uzbudljivom susretu je na kraju Hajduk slavio rezultatom 4:3, a u nastavku Vam donosimo opširnije o navedenoj utakmici…

HAJDUK – BJELOVAR 4:3 (2:2)
STRIJELCI: 1:0 Ćulum (6′), 2:0 Kulić (8′), 2:1 Matić (15′), 2:2 Gršić (18′), 3:2 Burilović (22′), 3:3 Hajdarović (26′), 4:3 Blažević (36′)

Domaćini su sjajno otvorili susret i već u osmoj minuti imali vodstvo s dva pogotka prednosti. Strijelci su bili Ćulum i Kulić. Gosti se nisu predavali te su u posljednjih pet minuta prvog poluvremena došli do izjednačenja pogocima Matića i Gršića te je rezultatom 2:2 završeno prvo poluvrijeme. Vrlo brzo na početku drugog poluvremena Hajduk je do novog vodstva došao preko Burilovića, no još jednom se u igru vratio Bjelovar pogotkom Hajdarovića u 26. minuti susreta. Uslijedilo je razdoblje od deset minuta bez pogotka, a onda je konačnog pobjednika odlučio Blažević četiri minute prije kraja. Splićani su tako nastavili pobjednički niz i povećali prednost na vrhu tablice koju Vam donosimo na kraju ovog članka. Idući vikend nas očekuje posljednja utakmica sezone, a snage će odmjeriti Brod 035 i Hajduka, dok je ovo bila posljednja utakmica Bjelovara u ovoj sezoni.