spot_img

Izjave aktera nakon prve utakmice finalne serije

Objavljeno:

U prvom dvoboju finalne serije doigravanja za prvaka Hrvatske Novo Vrijeme je slavilo protiv Osijeka Kandit rezultatom 5:3. Rezultatski ne toliko uvjerljiva pobjeda koliko igrački, složit će se mnogi u tome, jer Makarani su zbilja izdominirali Osječane u dvoboju u kojem su ostvarili početnu prednost u seriji koja se igra do tri pobjede. Već sutra na rasporedu je druga utakmica u Makarskoj, nakon čega finalna serija seli u Osijek.

Po završetku dvoboja u Makarskoj razgovarali smo s akterima susreta, te Vam prenosimo njihove dojmove.

Ivan Božović: “Prva utakmica u seriji je uvijek teška i jako je bitno ostvariti pobjedu kako bismo dobili jednu dozu mirnoće za nastavak serije. Odigrali smo jako dobro središnjih 20 minuta utakmice. Nismo najbolje otvorili utakmicu i nismo je zatvorili na najbolji način, primili smo dva gola pa je rezultat takav kakav je. Mislim da je po prikazanoj igri rezultat trebao biti dosta uvjerljiviji jer smo bili dosta bolji protivnik. Pokušat ćemo se odmoriti što je bolje moguće i da u ponedjeljak ostvarimo novu domaću pobjedu kako bismo s dobrom prednošću došli u Osijek.”

Klemen Duščak: “U utakmicu smo ušli jako dobro, imali smo nekoliko prilika, no oni su prvi zabili. Hvala Bogu da nas to nije pokolebalo, nastavili smo našu igru i to nam je u konačnici dalo rezultat koji možda na kraju nije ni realan. Vjerujem da nas u ponedjeljak očekuje teža utakmica. Ne sijemo se opustiti jer imamo 1:0, treba ostati čvrsto na zemlji i ja vjerujemo da možemo ostvariti novu pobjedu.”

Carmine Tarantino: “Znali smo da nas čeka teška utakmica. Istina je da smo imali sedam utakmica u posljednjih 20 dana, tri puta protiv Torcide, četiri puta protiv Dinama. Igrali smo prije nekoliko dana, imali smo manje vremena za oporavak, te smo vjerojatno došli i malo umorni na ovu prvu utakmicu. Sigurno da imalo utjecaja i činjenica da je klub prvi put u finalu, al na nama je da se oporavimo, napunimo baterije i pripremimo za drugu utakmicu. Finalna serija je tek počela, imamo dva dana za oporavak. Od 26. travnja smo u punom pogonu s izuzetno velikim brojem utakmica. Dat ćemo u ponedjeljak sve od sebe, borit ćemo se do posljednje minute. Želimo učiniti sve da s jednom pobjedom dođemo u Osijek na nastavak finalne serije.”

Andrej Pandurević: “Čestitke Novom Vremenu na zasluženoj pobjedi. Mi smo bili bez energije, nismo bili pravi, kasnili smo u duele i svaka “ničija lopta” je bila njihova, te je to rezultairalo s pet pogodaka u našoj mreži. Dojma sam da smo se protiv Dinama dosta ispraznili i emotivno i fizički, no to nam nikako nije opravdanje za danas jer smo u svakom duelu morali biti jači i brži, a mi to nismo bili. Sad imamo dva dana za odmoriti se i resetirati, dobro se pripremiti. Serija je tek počela, igra se na tri pobjede i mi mislimo da već u ponedjeljak možemo pobjediti i odvest seriju u Osijek. Pred našim navijačima nitko nije favorit pa tako ni Novo Vrijeme.”

Jerko Šimac
Jerko Šimachttps://www.crofutsal.com
Jerko Šimac je rođen 1980. godine u Splitu. Novinar CROfutsal magazina je od 2007. godine, a od 2013. godine i glavni urednik.

Naši sponzori

spot_img
spot_img
spot_img

Najnovije objave