30.2 C
New York
spot_img
spot_img

LP | Olmissum u Prištinu, Futsal Dinamo na Mallorcu!

Objavljeno:

Danas je održan ždrijeb skupina Preliminarne i Glavne runde Lige prvaka. Futsal Dinamo i Olmissum su zahvaljujući odličnim pozicijama na tablici europskih klubova izbjegli igranje Preliminarne runde te će natjecanje početi u Glavnoj rundi, u dijelu ždrijeba u kojem tri od četiri kluba iz svake grupe ostvaruju mjesto u Elitnoj rundi. FC Prishtina 01 iz Prištine će u grupi 2 ugostiti portugalski Sporting Clube de Braga, češki SK Plzen i naš Olmissum, dok će dvostruki uzastopni prvak Europe, momčad AE Illes Balears Palma Futsal u grupi 3 ugostiti slovenski Dobovec, rumunjski United Galati i našeg prvaka, Futsal Dinamo. U nastavku Vam donosimo sve grupe…

PRELIMINARNA RUNDA (20.-25. kolovoza, samo pobjednici idu dalje):

Grupa A: KMF Titograd (CG), Blue Magic FC Dublin (IRS), Futsal Club FORCA (MAK, domaćin), Ranger’s FC (AND) 

Grupa B: Futsal Minerva (ŠVI), Amigo Northwest (BUG, domaćin), FC Fiorentino (SMR), Pro Futsal Cymru (WAL)

Grupa C: Akaa Futsal (FIN), Tirana Futsal (ALB, domaćin), TSV Weilimdorf (NJEM), Ísbjörninn (ISL)

Grupa D: Tigers Roermond (NIZ), Yerevan Futsal Club (ARM), Manchester Futsal Club (ENG, domaćin), Istanbul Şişli SK (TUR)

Grupa E: Catania C/5 (ITA), Hjørring Futsal Klub (DAN, domaćin), Utleira Idrettslag (NOR), Europa FC (GIB)

Grupa F: FC Diamant Linz (AUT, domaćin), AEL Limassol (CIP), AEK Futsal Club (GRČ), Aberdeen Futsal Academy (ŠKO)

Grupa G: MNK Široki Brijeg (BIH), NV Georgians (GRU), FC Clic Chişinău (MOL, domaćin), Maccabi Netanya Futsal (ISR)

Grupa H: Araz Naxçivan (AZE), Uddevalla Futsal Club (ŠVE, domaćin), Sillamäe Silla FC (EST), Sparta Belfast (SIR)

GLAVNA RUNDA – PUT A (22.-27. listopada, prva tri iz svake grupe idu dalje):

Grupa 1: Cartagena Costa Cálida (ŠPA), Sporting Anderlecht Futsal (BEL, domaćin), FC HIT Kyiv (UKR), Record Bielsko-Biała (POLJ)

Grupa 2: Sporting Clube de Braga (POR), MNK OLMISSUM (HRV), SK Plzeň (ČEŠ), FC Prishtina 01 (KOS, domaćin)

Grupa 3: AE Illes Balears Palma Futsal (ŠPA, domaćin/prvak), Futsal Klub Dobovec (SLO), MNK FUTSAL DINAMO (HRV), United Galati (RUM)

Grupa 4: Sporting Clube de Portugal (POR), Kairat Almaty (KAZ, domaćin), Haladás VSE (MAĐ), Futsal Club Semey (KAZ)

GLAVNA RUNDA – PUT B (22.-27. listopada, samo pobjednici idu dalje):

Grupa 5: Etoile Lavalloise (FRA, domaćin), FC Stalitsa Minsk (BJE), Pobjednik Grupe B Preliminarne runde, Pobjednik Grupe H Preliminarne runde

Grupa 6: Riga Futsal Club (LAT), KMF FON Banjica (SRB, domaćin), Pobjednik Grupe D Preliminarne runde, Pobjednik Grupe A Preliminarne runde

Grupa 7: Luxol St. Andrews Futsal (MAL), Futsal Klub Lučenec (SVK, domaćin), Pobjednik Grupe G Preliminarne runde, Pobjednik Grupe C Preliminarne runde

Grupa 8 (domaćin još nije poznat): Kauno Žalgiris (LIT), FC Differdange 03 (LUKS), Pobjednik Grupe E Preliminarne runde, Pobjednik Grupe F Preliminarne runde

Marin Kraljević
Marin Kraljevićhttps://www.crofutsal.com
Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 33-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

Naši sponzori

spot_img
spot_img
spot_img

Najnovije objave