spot_img
spot_img

UEFA Futsal Liga prvaka | Poznati su svi sudionici Elitne runde

Objavljeno:

Jučer je okončano natjecanje u Glavnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka, te je poznato svih 16 sudionika Elitne runde natjecanja. Posljednja momčad koja je izborila plasman u TOP 16 je mađarski Haladas. Mađarima je za to bio dostatan remi (1:1) s luksemburškim Differdangeom, u susretu ujednačenih suparnika. Differdange je poveo u 18. minuti golom Bocuma iz penala, a mađarski je prvak došao do izjednačenja u 28. minuti golom Santos Cassemira. U posljednjoj utakmici ove skupine branitelj naslova europskog prvaka Palma Mallorca je tijesnom pobjedom protiv kazahstanskog Kairata zaključila natjecanje s maksimalnim bodovnim učinkom. Svakako vrijedi spomenuti da je UEFA-delegat na svim susretima ove skupine bio naš Boris Durlen.

Više detalja o jučer odigranim susretima donosimo u nastavku.

DIFFERDANGE – HALADAS  1:1 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Bocum (18′), 1:1 Santos Cassemiro (28′)

PALMA MALLORCA – KAIRAT ALMATY
STRIJELCI: 1:0 Rômulo (2′), 2:0 Bruno Gomes (14′), 3:0 Fabinho (14′), 3:1 ag-Cleber (24′), 3:2 Caio Ruiz (29′), 4:2 Fabinho (39′), 4:3 Tursagulov (40′)

Ždrijeb Elitne runde natjecanja održat će se u četvrtak s početkom u 14:00 sati, a natjecanje Elitne runde na rasporedu je između 28. studenog i 04. prosinca.