FUTSAL WEEK | Hrvatska poražena od Bosne i Hercegovine

Nakon što je u prvom susretu na turniru FUTSAL WEEK u Poreču odigrala 2:2 protiv Crne Gore, Hrvatska futsalska reprezentacija je danas poražena od reprezentacije Bosne i Hercegovine. Pomlađeni “mini vatreni” su odlično ušli u susret i već u 2. minuti dolaze do prednosti kada ubačaj Kusture s desne strane Sekulić na drugoj vratnici posprema u nebranjen gol za 1:0. Na odgovor protivnika čekali smo do 6. minute kada Jelić dalekometnim udarcem s 15ak metara zabija pored Bilandžića za 1:1! U 11. minuti Bosna i Hercegovina dolazi do prednosti. Poprilično je naivno reagirala obrana Hrvatske na prekid protivnika sa 7-8 metara s desne strane, te je Čorhodžić ostao neshvatljivo sam na drugoj strani i lagano zabija u nebranjen gol za 1:2! U 15. minuti Bosna i Hercegovina dolazi do povećanja prednosti. Ivanković je s lijeve strane oštro ubacio na drugu vratnicu, a lopta pogađa Kusturu i završava u golu za 1:3. Do kraja susreta se rezultat nije mijenjao, te je baš kao i u prvom susretu protiv Crne Gore rezultat na poluvremenu ostao nepromjenjen do kraja susreta. Hrvatska je tako nakon mršavog remija s Crnom Gorom poražena od Bosne i Hercegovine, te će protiv Poljske i Mađarske tražiti iskupljenje i prvu pobjedu na ovom turniru.

Može biti slika sljedećeg: 3 ljudi i ljudi stoje

Vrsta utakmice: Prijateljska (Futsal Week)
Kolo: 2. kolo
Datum: 17.06.2022.
Vrijeme: 15:30
Dvorana: SD Finida, Poreč

HRVATSKA – BOSNA I HERCEGOVINA  1:3 (1:3)

Prvi sudac: Damian Grabowski (POL)
Drugi sudac: Dražen Vukčević (MNE)
Treći sudac: Alen Močnik Perić (SLO)
Delegat: Mićo Martić (HRV)
Mjeritelj vremena: Dragan Župan (HRV)

HRVATSKA: Josip Bilandžić, Duje Kustura, Mateo Mužar, Bruno Žilić, Manolo Bilić, Nikola Gudasić, Josip Jurlina, Marko Gašpar, David Mataja, Božo Sučić, Daniel Moravac, Antonio Sekulić, Marko Kuraja, Niko Vukmir, Zoran Primić, trener: Marinko Mavrović

BOSNA I HERCEGOVINA: Darko Milanović, Sejad Ibrišimović, Davor Arnautović, Miloš Radujković, Srđan Ivanković, Samir Gosto, Amer Džindić, Admir Čorhodžić, Bilal Jelić, Josip Bošković, Amir Baručija, Adnan Kalajdžić, Muanis Duvnjak, Vedad Jašarević, Senad Poračanin, trener: Ivo Krezo

STRIJELCI: 1:0 Sekulić (2′), 1:1 Jelić (6′), 1:2 Čorhodžić (11′), 1:3 ag-Kustura (15′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Hrvatska 11 (5+6); Bosna i Hercegovina 8 (5+3)