SVIJET | Naši reprezentativci strijelci u Italiji i Sloveniji!

Jučer su talijanska Meta Catania naših Josipa Sutona i Kristiana Čekola te slovenski Dobovec u kojem igraju Luka Perić, Tihomir Novak i Vedran Matošević upisali pobjede u svojim nacionalnim prvenstvima, a sva petorica su bili strijelci.

Meta Catania je na gostovanju protiv CDM Futsal Genove gubila na poluvremenu rezultatom 4:1, a onda je u drugom poluvremenu uslijedio veliki preokret u kojem su svoj obol dali Josip Suton i Kristian Čekol s po jednim pogotkom. Prvi je pokrenuo preokret pogotkom u 22. minuti za 4:2, a drugi je zabio pobjednički pogodak u 37. minuti za 4:5. Meta Catania je drugom pobjedom u pet kola došla na 8. mjesto koje vodi u playoff. Cijelu utakmicu možete pogledati na sljedećem linku:

Dobovec je na svom terenu upisao visoku pobjedu rezultatom 11:0 protiv KMN Sevnice u sklopu 7. kola slovenskog prvenstva te su zadržali stopostotni učinak. Luka Perić je zabio hattrick, Tihomir Novak je zabio dva pogotka, a Vedran Matošević je zabio jedan.

Za kraj članka još informacija da je Jimbee Cartagena našeg Darija Marinovića ostvarila gostujuću pobjedu rezultatom 0:4 protiv Zaragoze te se trenutno nalazi na trećem mjestu u španjolskom prvenstvu. Dvostruki strijelac u ovom susretu je bio bivši igrač Novog Vremena, Lucao. Sažetke možete pogledati na sljedećem linku:

Novinar i voditelj marketinga na portalu.

IZ SVIJETA | Porazi Catanie i Mantove, pobjede Cartagene i Dobovca!

Ovog vikenda smo mogli vidjeti polovičan uspjeh momčadi van 1. HMNL za koje igraju naši …

Liga Prvaka | Poznato novih 13 sudionika 1/16 finala!

Nakon što smo vam prekjučer objavili prvih šest sudionika 1/16 finala Lige Prvaka, u nastavku …