U19 | Novi poraz Hrvatske protiv Francuske

Nakon tijesnog poraza u prvoj prijateljskoj utakmici protiv U19 reprezentacije Francuske naši su mladi reprezentativci jučer upisali novi poraz, ovaj put i uvjerljiviji, rezultatom 2:7. Strijelci za naše su bili Gabrijel Lasić i Dominik Čičić. S dva poraza su tako završene pripreme u slovenskim Brežicama.

U19 HRVATSKA – U19 FRANCUSKA 2:7 (1:3)

STRIJELCI: 0:1 Gueddoura (8′), 0:2 Alla (11′), 0:3 Kouyate (19′), 1:3 Lasić (20′), 1:4 Faytre (29′), 2:4 Čičić (33′), 2:5 Alla (34′), 2:6 Diabira (37′), 2:7 El Mourabet (40′)

Francuzi su poveli u 8. minuti pogotkom Gueddoure, a samo tri minute kasnije je semafor pokazivao dva pogotka prednosti za naše jučerašnje protivnike. Strijelac je bio Alla. Na nove pogotke se čekalo sve do posljednje dvije minute poluvremena kada je prvo Kouvate zabio za +3, a minutu kasnije je Lasić smanjio na -2 te se rezultatom 1:3 otišlo na odmor. Francuzi su vratili tri pogotka prednosti u 29. minuti preko Faytrea, ali je četiri minute kasnije Čičić smanjio ponovno na -2. To je bilo sve od naših jer su Francuzi u posljednjih šest minuta susreta postigli nova tri pogotka i upisali pobjedu s visokih 7:2. Strijelci su bili Alla drugi put, Diabira i El Mourabet.

Hrvatska je igrala u sastavu: Mate Vrdoljak, Roko Gašpar, Matija Vidović, Toni Borčić, Duje Dragičević, Lovro Cigler, Domagoj Đurković, Tonino Zorotović, Dominik Čičić, Romeo Sušac, Josip Govorko, Ivan Vukosav, Filip Josipović, Gabrijel Lasić i Branko Artić.

U videu u nastavku možete vidjeti najbolje trenutke s prve prijateljske utakmice:

Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 31-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

1.HMNL | Generalni sponzor i mladi bek produžili ugovor s Puležanima!

U redovima državnog viceprvaka se naveliko radi na igračkoj križaljki za sljedeću sezonu, a već …