spot_img
spot_img

Futsal Continental Cup 2014. | Rezultati i komentar 2.dana!

Objavljeno:

U Kuvajtu se održava Futsal Continental Cup, ugledni međunarodni malonogometni turnir! CROfutsal Vas je izvijestio o rezultatima 1.dana turnira, a na našim ste stranicama mogli vidjeti i video-sažetke svih utakmica 1.dana turnira.
Danas su odigrani susreti 2.kola, a u nastavku Vam donosimo pregled postignutih rezultata uz kratak komentar.

SKUPINA A

Italija – Egipat  3:2 (2:0)
Argentina – Kuvajt  6:2 (4:1)

U prvom susretu skupine A, Italija je lakše no što to kazuje konačan rezultat slavila protiv Egipta. Romano i Canal su sredinom nastavka donijeli Italiji 2:o na poprilično sličan način, nakon prekida. Rezultat se nije mijenjao sve do 38.minute kada Miotti de Oliveira rješava sve dvojbe golom za 3:0! U završne 2 minute Egipat je iskoristio opuštanje Talijana, te preko Karim Ahmeda i Mostafe Eid Khalafa dolazi do konačnih 3:2!
U drugom susretu domaćin se porazom od Argentine oprostio od polufinala. “Gaučosi” su bili znatno bolji, te zasluženo slave pobjedu vrijednu polufinala. Tello i Suzzolino su s po 2 zgoditka donijeli Argentini velikih 4:1 na poluvremenu (Altawail je zabio za domaćina). Saleh Hasan je u 34.minuti vratio kakvu-takvu nadu domaćinu zabivši za 4:2, no u završne 2 minute Basile i Borruto donose Italiji uvjerljivih 6:2!
Nakon 2 odigrana kola Italija i Argentina imaju maksimalan bodovni učinak i osigurano polufinale, a u subotu će u međusibnom ogledu odlučivati o pobjedniku skupine, dok Kuvajt i Gvatemala igraju za prestiž.

SKUPINA B

Japan – Češka  0:4 (0:1)
Gvatemala – Brazil  2:5 (2:2)

Kao i u skupini A, i u skupini B već nakon drugog dana natjecanja imamo poznate polufinaliste. Češka je pobjedom nad Japanom prva izborila polufinale, a najzaslužniji za to bio je trostruki strijelac Lukaš Rešetar. Golom u 3.minuti Rešetar je usmjerio susret na stranu Češke, a nakon odmora Češka golovima Rešetara i Seidlera dolazi do velikih 3:0! U završnici susreta Rešetar je kompletirao hattrick za konačnih 4:0!
Brazil je neočekivano teško došao do pobjede protiv Gvatemale. Gvatemala je povela u 6.minuti golom Henriqueza, no sredinom poluvremena Alexadre Faria i Rafael Novaes donose Brazilu preokret (1:2). Prednost Brazila nije dugo trajala jer Pelecer već u slijedećoj minuti donosi Gvatemali 2:2! U nastavku Marcenio da Silva u 25.minuti donosi Brazilu novu prednost, da bi konačni omjer postavili Darlan lopes i Alexandre Faria u poslijednjim minutama susreta.

Sutra su na rasporedu susreti 3.kola. U nastavku Vam donosimo raspored.

12:00  Italija – Argentina
14:30  Japan – Gvatemala
17:00  Kuvajt – Egipat
19:30  Brazil – Češka