FOTOGALERIJA: Slovenija i Mađarska se novim porazima oprostili od EURO-a!

Jučer su odigrani susreti 2.kola u skupinama “A” i “B”, a Slovenija i Mađarska su novim porazima okončali svoj nastup na EURO-u!

EURO-veliki-2

Nakon poraza od Srbije, Slovenija je poražena i od Portugala. Još jednom se za izabranike Andreja Dobovičnika kobnim pokazalo drugo poluvrijeme. Nakon remija 2:2 u prvih 20 minuta, Slovenija je u nastavku doživjela potop, te su na koncu poraženi rezultatom 2:6!
Mađarska je protiv vrlo dobre Ukrajine odigrala dobru utakmicu, no slaba je to utjeha za momčad Sita Rivere koja se također nakon trećeg dana natjecanja oprašta od EURO-a. U susretu protiv Ukrajine još je jednom briljirao Zoltan Droth, no bez kvalitetne podrške suigrača nije mogao. Ukrajina je imala rezultatsku prednost tijekom čitava susreta, te je na koncu zasluženo slavila rezultatom 3:6! Utakmicu je obilježila nova invazija mađarskih navijača na Beograd, koji su na koncu razočarani napustili Kombank Arenu. Mađarska se kao i Slovenija oprostila od natjecanja već nakon trećeg dana, a nama ostaje žal što više nećemo gledati sjajne mađarske navijače.
Fotogaleriju ova dva susreta već ste mogli vidjeti na našem facebook profilu, gdje su objavljene i dvije snimke navijanja mađarskih navijača. Fotogalerije možete vidjeti klikom na priložene linkove:

FOTOGALERIJA: Slovenija – Portugal

FOTOGALERIJA: Mađarska – Ukrajina