LNFS | Utakmicama 15.kola završen jesenski dio sezone!

Odigrane su utakmice 15.kola LNFS-a, čime je završen jesenski dio sezone. U velikom derbiju Inter Movistar je pobjedom nad Barcelonom osigurao jesenski naslov, a sve rezultate uz kratki komentar Vam donosimo u nastavku.

Aspi Vidal Ribera Navarra – Peñíscola Bodegas Dunviro  4:3 (3:0)

Aspi Vidal je slavio protiv Peñíscole rezultatom 4:3, a premda je nakon prvih 20 minuta imao velikih 3:0, na koncu smo ipak imali neizvijesnu završnicu. Andresito je u 3.minuti doveo domaćina u vodstvo, a isti je igrač u 11.minuti zabio za 2:0! Kada je Joselito u 14.minuti zabio za 3:0, očekivala se glatka pobjeda domaćina. No u nastavku gosti u 23.minuti preko Solana i Míchela dolaze do 3:2 i odvode utakmicu u neizvijesnu završnicu. Golom Rogera u 38.minuti domaćin je načinio velik korak prema pobjedi, no u slijedećoj minuti Asensio je smanjio na 4:3, te je domaćin ipak u završnici strahovao za konačan ishod.

Jaén Paraíso Interior – Magna Navarra  2:2 (1:2)

Jaén Paraíso Interior je kod kuće odigrao samo 2:2 s Magna Navarrom, te polako gubi korak s vrhom ljestvice. Carlitos je već u 2.minuti doveo goste u vodstvo, a Dani Martín u 11.minuti vraća stvari na početak. Ipak, gosti su na odmor otišli s rezultatskom prednošću nakon što je Marc Tolrà u 14.minuti zabio za 1:2! U nastavku su domaći preko Carlinhosa u 29.minuti došli do izjednačenja, ali do željene pobjede nisu uspjeli. Ostalo je 2:2!

Marfil Santa Coloma – Levante UD DM  10:1 (4:0)

U derbiju donjeg dijela ljestvice Santa Coloma je deklasirala Levante s nevjerovatnih 10:1! Dani Salgado je u 4.minuti otvorio seriju domaćina postigavši svoj prvi od ukupno 3 zgoditka. Rafa López i Eric Martel su postigli po 2 gola, dok su jednom zabili Rubén, Adolfo i Medina. Utješni gol za goste postigao je Álex Oviaño.

Montesinos Jumilla – Burela Pescados Rubén  3:6 (2:3)

Burela je pobjedom kod Montesinosa na polusezoni osigurala poslijednje mjesto koje vodi u doigravanje. Boyis je u 3.minuti doveo domaćina u vodstvo, no već 2 minute kasnije Chano zabija za 1:1! Golom Iago Mígueza gosti u 11.minuti preuzimaju vodstvo, a do odmora zabijaju još Pichi s jedne i Matamoros s druge strane. Mreže su mirovale sve do druge polovine nastavka kada Iago Míguez u 30.minuti zabija za 2:4, a preuzimanje rizika od strane domaćina Burela kažnjava preko Antoñita i Chana za velikih 2:6! Konačnih 3:6 postavlja Pizarro u 39.minuti!

Prone Lugo F.S. – ElPozo Murcia  2:6 (0:3)

ElPozo Murcia je na gostovanju kod fenjeraša upisala očekivanu pobjedu. Već nakon prvih 20 minuta gosti su golovima Juampia, Raúl Camposa i Álexa imali 0:3, a nakon 2 minute igre u nastavku Miguelín zabija za 0:4! Manuel María je u 29.minuti zabio za 1:4, a 2 minute kasnije Juampi zabija svoj drugi zgoditak za 1:5! U 34.minuti Nacho Pedraza zabija novi zgoditak za domaće, a konačan omjer postavio je Miguelín u poslijednjoj minuti susreta.

Santiago Futsal – Palma Futsal  5:3 (2:0)

Vrijednu pobjedu ostvario je Santiago Futsal za koji nije nastupio naš Postružin protiv Palma Futsala. Quintella je već u 2.minuti iz penala doveo domaćina u vodstvo, a Iván Rumbo u 10.minuti zabija za 2:0! Sergio je krasnim golom vratio priključak gostima, no vrlo brzo uzvraća Santiago preko Pablo Tallóna koji iz kontre zabija za 3:1! Golom Hugo Sáncheza u 27.minuti domaćin je načinio velik korak prema pobjedi.Minutu kasnije Chicho vraća nadu gostima, Uslijedilo je dulje razdoblje bez golova, sve dok Pablo Tallón u 38.minuti nije zabio za 5:2, a Joao Batista s druge strane postavio konačnih 5:3!

Uruguay Tenerife – DLink Zaragoza  3:8 (2:3)

Tenerife su i dalje na samom začelju ljestvice nakon domaćeg poraza od Zaragoze. Domaćin je odlično ušao u susret, te je nakon 7 minuta igre imao 2:o golovima Murge i Luis Jare, no do odmora je uslijedio veliki preokret gostiju. Richi Felipe, Ciao Alves i Catela zabijaju za 2:3! Seriju gostiju nastavlja Víctor Tejel u 22.minuti za 2:4, a 3 minute kasnije Sergio je uzvratio zabivši za 3:4! Rezultat se nije mijenjao sve do poslijednjih 5 minuta kada gosti golom Catele i hattrickom Retamara dolaze do samo naizgled glatke pobjede, 3:8!

Inter Movistar – FC Barcelona  4:2 (1:0)

Veliki derbi Inter Movistara i Barcelone bio je poslijednji susret kola, ujedno i jedini koji je odigran jučer. Domaćin je poveo u 6.minuti kada je isključen Ari, a iz prekida je odigrano za Cardinala koji zabija za 1:0! Rezultat se do poluvremena nije mijenjao usprkos nekoliko lijepih prilika na obe strane. U nastavak Barcelona ulazi bolje te u uvodnih 5 minuta preko Wildea i Dyega dolazi do preokreta, 1:2! Prednost gostiju nije dugo trajala jer Rivillos samo 3 minute kasnije zabija za 2:2! U junaka susreta prometnuo se Pola koji sredinom poluvremena s 2 gola u 2 minute donosi pobjedu vrijednu jesenskog naslova za Inter Movistar!