Fabet kladionica

1.ŽFL-ZNS | 9.kolo | Rezultati

Najveća vijest 9.kola je iznenađenje koje je priredila momčad Goli vrh iznenadivši Alumnus II sa visokih 5:1. Futsal Dinamo II i Podsljeme odigrali su utakmicu sa pono golova, a na kraju je bilo 4:2 dok je Nacional II sam na vrhu na + 4 boda nakon pobjede nad Petrusom od 3:1.

Rezultati i strijelci:

17:00 h Mnk Futsal Dinamo II – Mnk Podsljeme 4:2 (3:1)
strijelci:1:0 Ilić 3.min.,2:0 Čehulić 8.min.,3:0 Zdunić 14.min.,3:1 Oreč 15.min., 4:1Prtenjača 38.min., 4:2 Oreč

18:00 h Mnk Alumnus II – Mnk Goli Vrh 1:5(0:1)
strijelaci:0:1 Španić 14.min.,1:1 Uremović 28.min.,1:2 Bušić 29.min.,1:3 Španić 35 min.,1:4 Bušić 35.min., 1:5 Španić 36. min.

19:00 h Mnk Nacional – Mnk Petrus Livaja Transporti 3:1 (0:1)
strijelci:0:1 Džapo 17.min.,1:1 Jamičić 22.min.,1:2 Jamičić 34.min.,1:3 Jamičić 40.min.

KOMENTAR KOLA:

Prva utakmica je ponudila vrlo živu i dinamičnu igru obje ekipe u kojoj se bolje snašla ekipa Futsal Dinama II te sasvim zasluženo došla do nova tri boda.
Vidljiv je napredak u igri kod ekipe Podsljeme međutim i nakon 9. kola nisu uspijeli upisati prvi bod.

U drugoj utakmici papirnati favorit ekipa Mnk Alumnusa II je doživjela vrlo težak i neugodan poraz od sve bolje ekipe Goli Vrh.
Iako je ekipa Golog Vrha bila oslabljena neigranjem nekih pojedinaca vrlo su se hrabro borili te tako upisali novu pobijedu u drugom dijelu natjecanja te stigli do druge pozicije na tablici.Moramo naglasiti bez obzira na uvjerljiv poraz jako dobru igru u polju ekipe Alumnusa II koja je dominirala i stvarala šanse ali to očito nije bio njihov dan.

Treća utakmica ponudila je dosta toga, puno tempa, dobrih akcija,zanimljivih poteza u kojoj je ipak na kraju slavila ekipa Mnk Nacional II te tako sada drži vrh tablica sa osijetnijom razlikom +4 boda u odnosu na Goli vrh i Alumnus II.
Ekipa Mnk Petrus Livaja Transporti u drugom dijelu prvenstva nikako do bodova iako su i u ovoj kao i u prošloj utakmici bili blizu pobijede no međutim sve su prosuli u poslijednim minutama susreta.

 

RASPORED UTAKMICA 10. kolo.

30.03.2015. | S.D. Sutinska Vrela, Podsusedski Trg 14 b, Zagreb. 17:00 sati (ponedjeljak)
MNK PODSLJEME -MNK ALUMNUS II

30.03.2015. | S.D. Sutinska Vrela, Podsusedski Trg 14 b, Zagreb. 18:00 sati (ponedjeljak)
MNK PETRUS LIVAJA TRANSPORTI – FUTSAL DINAMO II

30.03.2015. | S.D. Sutinska Vrela, Podsusedski Trg 14 b, Zagreb. 19:00 sati (ponedjeljak)
MNK GOLI VRH-MNK NACIONAL II

Sve utakmice su sudili sudački par Blažin-Stanić.

O nama Ivica Ojvan

avatar
Ivici Ojvan je osnivač CROfutsal online futsal magazina. Na portalu radi kao tehnički administrator i novinar.

Moglo bi vas zanimati

1.HMNL | Raspored i najava 11. kola

U petak i subotu na rasporedu su susreti 11. kola 1.HMNL. Prošlog vikenda započeo je …

2.HMNL-Jug | Raspored i najava 13. kola

Ovaj vikend nam donosi dvoboje 13. kola 2.HMNL-Jug. Derbi kola je dvoboj Murtera i Šibenika …